LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Medipol Başakşehir306222
 • 2. Galatasaray296035
 • 3. Beşiktaş295932
 • 4. Fenerbahçe295727
 • 5. Trabzonspor294611
 • 6. Kayserispor3044-6
 • 16. Atiker Konyaspor2929-5
 • 17. Osmanlıspor FK2929-9
 • 18. Karabükspor2912-47
 • Tümü
YENİ HABERLER
"Aday kadroya çağrılmamam benı üzdü"
"Aday kadroya çağrılmamam benı üzdü"
21 Mayıs 2008 13:08
"Aday kadroya çağrılmamam benı üzdü"

Hakan Şükür, Euro 2008 kadrosuna çağrılmamayı beklemediğini ve bunun futbolu bırakıp bırakmama kararında etkili olduğunu söyledi! Yakında bu kararını açıklayacağını kaydeden yıldız futbolcu, Milli kadroda olmamayı kiminin farklı değerlendirebileceğini fakat kendisinin buna çok üzüldüğünü belirtti!


Galatasaray'ın takım kaptanı Hakan Şükür, futbola devam edip etmeme konusunda karar aşamasında olduğunu belirterek, "Önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı düzenleyeceğim ve gerekli açıklamayı size yapacağım. Açıklamanın ardından belki üzüntülü olacağım, belki de futbol oynamaya devam edeceğim" dedi.


Hakan Şükür yaptığı açıklamada, 37 yaşında bir futbolcu olarak hala futbolunda içinde olmanın güzel bir duygu olduğunu kaydederek, "Önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı düzenleyeceğim ve gerekli açıklamayı size yapacağım. Artık nerede oynarım, nasıl oynarım onu hepinizle paylaşacağım. 37 yaşında bir futbolcu olarak hala futbolun içinde olmak güzel. Kararımı sizlerle paylaşacağım günü ben de sabırsızlıkla bekliyorum" diye konuştu.


Futbol oynamanın her futbolcunun isteği olduğunu dile getiren Hakan Şükür, "Futbol hayatınızdaki son anlar yaklaştıkça çok farklı duygular hissediyorsunuz. Önümüzdeki günlerde kararımı açıkladıktan sonra belki üzüntülü olacağım, belki de futbol oynamaya devam edeceğim" ifadelerini kullandı.


Hakan Şükür, A Milli Takım'ın 2008 Avrupa Şamkpiyonası Finalleri'nin aday kadrosuna çağrılmamasının kendisinde bir plan değişikliğine sebebiyet verdiğini anlatarak, "A Milli Takım aday kadrosuna çağrılmamayı beklemiyordum. Ama bu gelişmenin üzerine yeni bir karar vermem gerekiyor. Bu karar aşamasında şimdiden bir şey söylemek doğru olmaz diye düşünüyorum. Sağlıklı bir karar verebilmemiz için biraz daha beklememiz gerekiyor" şeklinde konuştu.


"A MİLLİ TAKIM ADAY KADROSUNA ÇAĞRILMAMAM BENİ ÜZDÜ"
A Milli Takım aday kadrosuna çağrılmamasının kendisini üzdüğünü kaydeden Hakan Şükür, "Milli Takım'a çağrılmamak her futbolcuyu üzer. Orada olmayı herkes ister. Kimisi çok farklı değerlendirir, ama ben çok üzüldüm" dedi.


Hakan Şükür, Avrupa Şampiyonası'nın zor bir turnuva olduğunu da vurgulayarak, "Ancak iyi bir takımımız var. Avrupa deneyimi çok yüksek oyuncular var. Ama bunları birarada oynatabilmek tabii ki hocamızın görevi ve zor bir turnuva. Önemli takımlarla oynayacağız. Orada turnuva takımı olabilirsek bence sonuna kadar gidebilecek bir takımız" ifadelerini kullandı.


 

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler