LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş255527
  • 2. Medipol Başakşehir255326
  • 3. Galatasaray254618
  • 4. Fenerbahçe254421
  • 5. Trabzonspor25414
  • 6. Antalyaspor2539-1
  • 16. Çaykur Rizespor2520-17
  • 17. Adanaspor2520-17
  • 18. Gaziantepspor2419-20
  • Tümü
YENİ HABERLER
2014 Dünya Kupası maç takvimi
2014 Dünya Kupası maç takvimi
11 Haziran 2014 00:02
2014 Dünya Kupası 12 Haziran Perşembe günü başlıyor. 2014 Dünya Kupası maç takvimi de açıklandı.

Brezilya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Kupası'nın ilk maçı Perşembe günü TSİ ile 23.00’te Brezilya-Hırvatistan maçıyla start alacak.

Futbolseverlerin heyecanla beklediği 2014 Dünya Kupası’nın maç programı ve başlama saatleri şöyle:

12 Haziran Perşembe:

23.00 Brezilya-Hırvatistan (TRT 1)

13 Haziran Cuma:

19.00 Meksika-Kamerun (TRT 1)
22.00 İspanya-Hollanda (TRT 1)
01.00 Şili-Avustralya (TRT 1)

14 Haziran Cumartesi

19.00 Kolombiya-Yunanistan (TRT 1)
22.00 Uruguay-Kostarika (TRT 1)
01.00 İngiltere-İtalya (TRT 1)
04.00 Fildişi Sahili-Japonya (TRT 1)

15 Haziran Pazar

19.00 İsviçre-Ekvador (TRT 1)
22.00 Fransa-Hondras (TRT 1)
01.00 Arjantin-Bosna Hersek (TRT 1)

16 Haziran Pazartesi

19.00 Almanya-Portekiz (TRT 1)
22.00 İran-Nijerya (TRT 1)
01.00 Gana-ABD (TRT 1)

17 Haziran Salı

19.00 Belçika-Cezayir (TRT 1)
22.00 Brezilya-Meksika (TRT 1)
01.00 Rusya-Güney Kore (TRT 1)

18 Haziran Çarşamba

19.00 Avustrulya-Hollanda (TRT 1)
22.00 İspanya-Şili (TRT 1)
01.00 Kamerun-Hırvatistan (TRT 1)

19 Haziran Perşembe

19.00 Kolombiya-Fildişi Sahili (TRT 1)
22.00 Uruguay-İngiltere (TRT 1)
01.00 Japonya-Yunanistan (TRT 1)

20 Haziran Cuma

19.00 İtalya-Kostarika (TRT 1)
22.00 İsviçre-Fransa (TRT 1)
01.00 Honduras-Ekvador (TRT 1)

21 Haziran Cumartesi

19.00 Arjantin-İran (TRT 1)
22:00 Almanya-Gana (TRT 1)
01.00 Nijerya-Bosna Hersek (TRT 1)

22 Haziran Pazar

19.00 Belçika-Rusya (TRT 1)
22.00 Güney Kore-Cezayir (TRT 1)
01.00 ABD-Portekiz (TRT 1)

23 Haziran Pazartesi

19.00 Hollanda-Şili (TRT SPOR,TRT HD)
19.00 Avusturalya-İspanya (TRT 1)
23.00 Kamerun-Brezilya (TRT 1)
23.00 Yunanistan-Meksika (TRT SPOR, TRT HD)

24 Haziran Salı

19.00 İtalya-Uruguay (TRT 1)
19.00 Kostarika-İngiltere (TRT SPOR, TRT HD)
23.00 Japonya-Kolombiya (TRT 1)
23.00 Yunanistan-Fildişi Sahili (TRT SPOR, TRT HD)

25 Haziran Çarşamba

19.00 Nijerya-Arjantin (TRT 1)
19.00 Bosna Hersek-İran (TRT SPOR)
23.00 Ekvator-Fransa (TRT 1)
23.00 Honduras-İsviçre (TRT SPOR)

26 Haziran Perşembe

19.00 ABD-Almanya (TRT 1)
19.00 Portekiz-Gana (TRT SPOR, TRT HD)
23.00 Cezayir-Rusya (TRT 1)
23.00 Güney Kore-Belçika (TRT SPOR, TRT HD)

 

İHA

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler