YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
F.Bahçe'den transfer açıklaması
F.Bahçe'den transfer açıklaması
12 Kasım 2009 15:15
"Şu anki kadrodan kimseyle yollarımızı ayırmayı düşünmüyoruz"

Fenerbahçe, basında çıkan transfer haberleriyle ilgili bir açıklama yaparak, futbol takımı ile ilgili herhangi bir transfer çalışması olmadığını kaydetti.

Kulübün resmi internet sitesinden ''Bilgilendirme'' başlığı altında yapılan açıklamada, medyada çeşitli transfer söylentileri olduğu belirtilerek, ''Süper Lig ve UEFA Avrupa Kupası H grubu lideri olarak; kadromuza inandığımızın, herhangi bir oyuncumuzla yollarımızı ayırma düşüncesinde olmadığımız gibi bu aşamada herhangi bir transfer girişiminde bulunmadığımızın da anlaşılmasına büyük önem gösteriyoruz. Sözleşme bitiş tarihlerinin basın tarafından bilinmesine karşın, özellikle bazı oyuncularımızın 'Devre arasında gidiyor' senaryolarının, okuyucuları yanıltmaktan ve kamuoyunu yanlış yönlendirmekten başka bir işlevi olmamaktadır'' denildi.

Açıklamada ayrıca bir gazetede kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın 21 Kasım Cumartesi günü Beşiktaş ile yapılacak derbi için BJK İnönü Stadı'na gitmeyeceğinin iddia edildiği, başkanın bu yönde herhangi bir kararı olmadığı ifade edildi.
 

SPOR TOTO SÜPER LİG Kategorisindeki Diğer Haberler