YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zilan: Kılıçdaroğlu'nun konuşmaları +18 işareti ile yayınlansın
Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Bayram Zilan, '' Çocuklarımızın ahlaki dejenerasyonunun olmaması adına Kemal Kılıçdaroğlu konuşmaya başladığında hangi kanal yayınlıyorsa +18 işareti ile yayın verilsin'' çağrısında bulundu.
Zilan: Kılıçdaroğlu'nun konuşmaları +18 işareti ile yayınlansın
07 Nisan 2016 / 06:30 Güncelleme: 07 Nisan 2016 / 09:15

Kanal A'da yayınlanan Mehmet Toprak'ın sunduğu ve Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Bayram Zilan'ın daimi konuk olduğu 'A Politik' programına konuk olan İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, Ermenistan işgali, yaşanan olayların tarihsel süreci ve perde arkasında yaşananlarla ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.

"Ermeniler bu toplumun bir parçasıdır ama..."

Özer, Ermenistan'ın toprakları çevrilmişken yaşayabilmesi için acilen Azerbaycan'ı işgalini sonlandırması gerektiğini ifade ederek, "Eski Azerbaycan yok yeni bir Azerbaycan var. Türkiye'de bu konudaki net tavrını ortaya koydu. Eski Türkiye'de yok yeni bir Türkiye var. Ermeniler bu toplumun bir parçasıdır. Ermenilerle birlikte yaşayabileceğimizi düşünüyorum bu coğrafyada. Azerbaycan'ın işgal edilmiş bütün toprakları boşaltılmalıdır. Kafkasya'nın etrafında Ermenilerin bütün toprakları çevrilmiş durumdayken yaşayabilmek istiyorlarsa acilen işgale son vermelidir" dedi.

"PKK, Kürt halkının başındaki en büyük beladır"

PKK'nın bölgede sivil halkı, aileleri hedef aldığını ve evlere dahi hain pusular kurduğunu belirten Özer, ''PKK, Kürt halkının başındaki en büyük beladır. Kurulduğu günden beri bu örgüt Kürt halkına zarar veriyor. Sivillerin yaşadığı yerlere, PKK çekilirken bomba yerleştirip çekiliyor. Güvenlik güçleri kontrol etmese siviller kendi evine girip yaşamlarını yitirecekler. 
Bu yüzden Kürt halkının bölgede teröristlere tepki koymalı ve bölgede terör belasının son bulması için gerçekleştirilen yıkımlara saygı göstermelidir'' şeklinde konuştu.

"Kılıçdaroğlu'nun konuşmaları yayınlanırken '+18' konulmalıdır"

Son olarak Kılıçdaroğlu'nun Ensar Vakfı ile ilgili açıklamalarından dolayı Ramazanoğlu'na karşı kullandığı ifadeleri eleştiren Zilan, '' Kılıçdaroğlu konuşmalarına hiç dikkat etmeden, patavatsız bir şekilde konuşuyor ve bu konuşma bizim aile yapımızı zedeliyor. 

Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerinden dolayı RTÜK'e şöyle bir çağrıda bulunuyorum. Çocuklarımızın ahlaki dejenerasyonunun olmaması adına Kemal Kılıçdaroğlu konuşmaya başladığında hangi kanal yayınlıyorsa +18 işareti ile yayın verilsin. 

Öte yandan bu bir zihniyet. Kılıçdaroğlu bütün kanallarda canlı yayında olduğunu bilmesine rağmen bu ifadeleri kullanıyor olmasından anlayabiliriz ki bu Kılıçdaroğlu ve CHP zihniyeti için çok normal bir olay. Nasıl yaşarsanız öyle bir jargon kullanırsınız. Başta Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP zihniyetine ve söylemlerine bakarsak, bu ifadeler onlar için utanacağı bir durum ortaya çıkarmıyor'' ifadelerini kullandı. 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 // milli irade
konuşmaları biplenerek yayınlansın. hem de baştan başa tüm konuşması. zaten işe yarar tek bir cümlesi de yok....
07 Nisan 2016 10:45
AHLÂKSIZ HERİF.
 // Adem
kırmızı ünlemli işaretli de olabilir ahlâksız herifin boş konuşmaları,
hattâ hiç yayınlanmasa daha iyi İPE SAPA GELMEZ BOŞ KONUŞUYOR NASIL OLSA......
07 Nisan 2016 Perşembe 07:44
 // vatandaş
+18 bence yeterli değil ; gelin şunu +36 yapalım....
07 Nisan 2016 05:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler