YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zaman yazarına çok sert tepki
Zaman yazarına çok sert tepki
30 Aralık 2013 18:00
"Mümtaz’er Türköne gibi birtakım zevat..." diyen Mehmet Metiner Zaman yazarına sert yanıt verdi.

A Haber’de yayınlanan Can Okanar yönetimindeki "Anlatılmamış Öyküler"de 17 Aralık operasyonunun perde arkası ele alındı.

Programın konuklarından AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Türkiye’ye karşı bir oyun oynandığını belirterek bazı köşe yazarlarının da bu oyunda rolünün olduğunu işaret etti. Metiner şöyle konuştu:

AK Parti bitiyor dedirtiyorlar

“Bu süreçlerde AK Parti’nin içine oynandığını biliriz. İçimizden birilerini kopartıyorlar, AK Parti bitti bitiyor dedirtiyorlar. Bir kısım medyada daha önce kendimizden bildiğimiz köşe yazarları yolun sonu göründü diyor. Çok seviniyorlar.

Biz bu oyunu da bozarız

Hem AK Parti’den aday adayı oluyorlar hem de Başbakan’ın artık yolun sonuna geldiğini söylüyorlar. Mümtaz’er Türköne gibi birtakım zevat.

Ama biz bu badirelerden çok geçtik. Aziz milletimiz biliyor. Bu oyunu da bozarız.

Türköne AK Parti ve Erdoğan hakkında ne demişti?

Zaman gazetesi yazarı Mümtaz'er Türköne'ye göre Başbakan Erdoğan, peşinen kaybettiği savaşı sürdürüyor. Türköne, Erdoağan'ın sert duruşunu pamuk gibi insanlara karşı gösterdiğini yazdı.

Hükümet-cemaat savaşında topa giren Zaman yazarları karşı atağa geçti. Başbakan Erdoğan'ın zor durumda olduğunu iddia ettiği Mümtazer Türköne, bugünkü yazısında operasyon üzerinden hükümete yüklendi.

13:20
 // M.N.A
Yaziklar olsun turkone ye biz seni adam sanmistik meğer sende diger saman gazetesi gibi aklini kiraya vermişsin zamanin ve gulencilerin yaptigini firavun bile yapmadi Hz. Musa firavun u ve askerlerini nasil yendi ise bu firavun larda kaybedecek...
31 Aralık 2013 13:20
18:06
 // Asım
Ak partiye yapılan son darbeden sonra erdogana destek vermeye kara verdim. Bitsin artık bu dış operasyonlar....
30 Aralık 2013 18:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler