YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yusuf Halaçoğlu rest çekti
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin de tepki gösterdiği MHP'li Halaçoğlu geri adım atmadı ve özrü gerektirecek hiç bir sözüm olmadı dedi.
Yusuf Halaçoğlu rest çekti
10 Temmuz 2015 / 03:00 Güncelleme: 10 Temmuz 2015 / 15:14

Meclis başkanlığı seçimlerine ilişkin,"Baykal'ı desteklemiş olsaydık, ‘Dinsiz, inançsız bir partinin adamını seçtirdiniz' diye bize yükleneceklerdi" demesiyle gündeme oturan MHP'li Yusuf Halaçoğlu, geri adım atmadı.

Tepkilere sosyal medya üzerinden yanıt veren Halaçoğlu, "Bazıları ne derse desin oyunları bozuldu. Ne kadar saldırırlarsa saldırsınlar, özrü gerektirecek hiçbir sözüm olmadı. Kimse karşısında eğilmem. Sadece Allah huzurunda rükuda ve secdede eğilirim. Sözlerimi çarpıtanları Allah'a havale ediyorum. En küçük moral bozukluğum da yok" dedi. Halaçoğlu'na MHP ve CHP'nin yanı sıra bizzat MHP lideri de tepki göstermiş, "Herkes ağzından çıkan lafı tartmalı" demişti.

'BANA ASIL TEPKİ GÖSTERMESİ GEREKEN AK PARTİLİLERDİR'

Konuşmasının çarpıtıldığını öne süren ve sözlerinin yer aldığı videoyu da sosyal medya hesabından paylaşan Halaçoğlu, "Konuşma videomu yayınladığım halde, hala sanki CHP dinsiz diyen benmişim gibi yorum yapanlar, kendi anlama ve algılamalarını yeniden gözden geçirsin. Burada bana asıl tepki göstermesi gerekenler AKP'lilerdir" diyerek, CHP'lilerin kendisine tepki göstermesini "Herhalde anlayış ve algı meselesi" diye yorumladı.

'CHP DİNSİZ DEMİYORUM'

CHP'ye dinsiz demediğine dikkat çeken Halaçoğlu, "Dikkat edin CHP dinsiz demiyorum, 'AKP'nin tabiriyle dinsiz bir partinin inançsız bir partinin adamını seçtiniz diye bize yüklenecekler' diyorum. Bu sözüm AKP'den çekindiğimiz için değil, her şartta nasıl olsa eleştirileceğimizi belirtmeye yöneliktir" diye konuştu.

 // Aksarayli
Yusuf Hocanin arkasindayiz.Sade vatandas ve Kayserili kardesime katiliyorum.Mhp nin basina Yusuf Hoca gecmeli gercekler balcikla sivanmaz.Yusuf hoca Dik Dur Dogrudan sasma Olumune seninleyiz....
10 Temmuz 2015 16:01
 // Kayserili
Sade Vatandas kardesime aynen katiliyorum.Halacoglu basarili bir siyasetcidir.Ornek mi? Kayseride 1'i 3 yapti.Bu pazar secim olsa Mhp Kayseride 5 milletvekili cikarir.Yani Mhp nin basina Yusuf Halacoglu gecerse 80 ni 240 yapar.Gercek Mhp liler is basina...
10 Temmuz 2015 10:54
 // Sade Vatandas
Dik Dur Egilme bu Millet Seninle Dogrular soylemek her babayigidin harci degil.senin gibi 10 kisi olsa Turkiye her alanda ilk uce girer ve Super guc olur.Seni Mhp nin basinda gormek istiyoruz....
10 Temmuz 2015 10:48
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler