YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yumruktan sonra ilk açıklama
Yumruktan sonra ilk açıklama
19 Nisan 2010 21:50
Yıldız: Hizmet için canla başla uğraşıyoruz

Kayseri'de uğradığı yumruklu saldırı sonrası Ankara'ya getirilen Enerji ve Tabii Kaynaklara Bakanı Taner Yıldız, tedavi gördüğü hastaneden çıkışında açıklamalarda bulundu.

Bakanı Taner Yıldız, hükümetin her ferdi olarak mücadele verdiklerini, Türkiye'yi huzura kavuşturmak için ellerinden geleni yapacaklarını, bu hareketle geri çekilmek yerine tam aksine daha büyük bir istekle mücadeleyi sürdüreceklerini, kırılsa da dökülse de çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Taner Yıldız, " bu ülke bizim, Kayseri'de şehit ailelerine 100 daire hediye edildi. Türkiye'nin bir uçtan bir uca terörden arındırılacak PKK bu ülkeden gidecek. Türkiye her alanda değişirken bir takım çakal ve çapulcu takımına pabuç bırakılmayacak. Siyaset her tarafta yapılır ama şehit aileleri ve şehitler üzerinden siyaset yapılmaz. Bu ülke için canını feda etmiş şehitler üzerinden siyaset yapılmaz.  Ben mezar başında " Ne kendinizi aldatın ne de insanları aldatın. Şehit yolu bekler gibi siyaset yapılmaz. Ben sedye ile de gerekirse Meclis'e gider görevimi yerine getiririm. " dedi.

gecmiş olsun
 // bahadır erdogan
Geçmiş olsun sayın bakanım. Allah acil şifalar versin...
19 Nisan 2010 23:36
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler