YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yüksekdağ'dan ilginç açıklama
"Biz sırtımızı PYD’ye YPG’ye YPJ’ye dayıyoruz" diyen ve büyük tepki çeken HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, şehit olan polis ve askerlerin de kendi canları olduklarını iddia etti.
Yüksekdağ'dan ilginç açıklama
14 Ağustos 2015 / 21:20 Güncelleme: 14 Ağustos 2015 / 21:24

Figen Yüksekdağ, "Bizleri bir kez daha bölmeye kutuplaştırmaya çalışıyorlar. Asker, polis cenazelerini bize karşı kullanmaya çalışıyorlar. Hükümet büyük bir hazımsızlık içerisinde" şeklinde skandal bir iddiada bulundu.

AK Parti ile CHP'nin koalisyon hükümeti kuramamasının beklenen bir durum olduğunu ifade eden Yüksekdağ iddialarını şöyle sürdürdü:

"Saray merkezli bir karartma hareketi uygulanıyor. Böyle bir karanlık içerisinde barış umudunu kırmaya kilitlenmiş bu yolla yeniden iktidar olma, başkan olma yolunu açmayı düşünen bir siyasi zihniyet var. Bu oldukça tehlikeli. Son günlerdeki pratiği ortada. Bir yanda polislerin, askerlerin cenazeleri. Bir taraftan gerilla cenazeleri sınırlarda bekletilen, cenazeleri gayri ahlaki, gayri vicdani şekilde çürümeye terk edilen YPG'lilerin cenazeleri. Birileri iktidarın ömrünü uzatmaya çalışıyor.

ÖLEN ASKER VE POLİSLER BİZİM CANIMIZ

Bizleri bir kez daha bölmeye kutuplaştırmaya çalışıyorlar. Asker, polis cenazelerini bize karşı kullanmaya çalışıyorlar. Sanki ölen o askerler, polisler bizim canımız değil. Ölümler ve cenazeler üzerinden birbirimize düşman etmeye çalışıyorlar. Bize barış için oy verdiler.

HÜKÜMET BÜYÜK BİR HAZIMSIZLIK İÇERİSİNDE

Hükümet büyük bir hazımsızlık içerisinde. Büyük bir intikam hırsı ile bedel ödetme anoforunu kapılmış bir şekilde kan dökmekten çekinmiyor."

katiller
 // burcu
Bütün askerlerimizin polislerimizin katili sizsiniz. Allah topunuzun belasını versin. Türkiye için büyük bir belasınız yok olursunz inşallah...
15 Ağustos 2015 01:08
1
 // 1
Bizim canımız derken ??? yani bu kadar sahiplenmeyin sizin diye böyle yapmanıza gerek yok sizde bizimsiniz bizim bayragimizdasiniz... bizde siz bizimsiniz diye komple canlarınızı alıp sahiplenelim mi yani.peki o zaman toprağa gübre lazım olduğu zaman nasıl olsa bizimsiniz diyerek sizleri kullanırız....
14 Ağustos 2015 23:11
 // Rasim DUMAN
İrtikap ettikleri alcaklik,riyakarlik,ihanet, kalleslik,ahlaksizlik,arsizlik,yuzsuzluk,piskinlik ve sirretligi, baskalarina isnad etmeye calisiyorlar. Tam bir Yahudi taktigi. Bu husustaki egitimlerini ve talimatlarini kimlerden aldiklarini, boylece belli etmis oluyorlar....
14 Ağustos 2015 22:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler