YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yine bir CHP'li belediye yine skandal!
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, eşi Gamze hanımı vekillik için aday adayı yaptı. Ön seçimi de kazanması için 5 yıldızlı otelde gece düzenledi. Faturayı da belediyeye ödetti
Yine bir CHP'li belediye yine skandal!
29 Mart 2015 / 10:55 Güncelleme: 29 Mart 2015 / 11:02

CHP'li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, skandal bir davranışa daha imza attı. EşiGamze İlgezdi'yi, CHP'den İstanbul 1. Bölge'den miletvekilli yapmak için belediye olanaklarını seferber etti. Tüm masaisini eşinin ön seçimi kazanması için harcayan İlgezdi, çok özel kokteyl ve yemekli geceler düzenledi.

Silence Otel'de birçok kez verilen davetlerden biri, skandalı beraberinde getirdi. TAKVİM'in elde ettiği bilgelere göre Başkan İlgezdi, burada verdiği yemekler için adam başı 70 lira ödedi. Şimdiye kadar bu yemeklere, en az 4 bin kişi geldi.

Tüm bu yemeklerin masraflarını ise Ataşehir Belediyesi'ne fatura eden uyanık başkan, belgelerin ortaya çıkma ihtimalini hiç düşünmedi. Ancak Takvim, o belgelere ulaştı. Ataşehir Belediye Meclisi'nde de büyük tepkilere neden olan bu olayın,CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından da gizlenmeye çalışıldığı iddia edildi.
 

AHABER

Etiketler: , , , ,
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler