YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yılmaz ailesinin acı günü!
Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, son yolculuğuna uğurlandı. Mehmet Yavuz Yılmaz için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camisinde öğle namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi.
Yılmaz ailesinin acı günü!
18 Aralık 2017 / 14:03 Güncelleme: 18 Aralık 2017 / 14:13

Önceki gün evinde hayatını kaybeden Yılmaz için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camisinde öğle namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi.

Camiye cenaze aracıyla getirilen Yılmaz'ın naaşı, sevenleri tarafından musallaya taşındı. Yılmaz ailesi cami avlusunda kurulan çadırda taziyeleri kabul etti.

MESUT YILMAZ CENAZEYİ ALMAYA GELDİ

Mesut Yılmaz sabah erken saatte Şişli'deki hastaneye diğer oğlu Hasan Yılmaz ile birlikte giderek cenazeyi aldı. Bitkin bir halde görünen Mesut Yılmaz oğlunun cenaze aracıyla camiye geldi.

Cami avlusuna cenaze taşınırken Mesut Yılmaz ön taraftan tabuta omuz verdi. O sırada Berna Yılmaz cami avlusunun girişinde bekliyordu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DA OMUZ VERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yavuz Yılmaz'ın tabutuna caminin çıkışına kadar omuz verdi.

Kılınan cenaze namazının ardından Yavuz Yılmaz'ın naaşı Kanlıca Mezarlığı'na götürüldü

İşte törene katılan isimler:

Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile aralarında eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu ile Tansu Çiller, eski TBMM başkanları Cemil Çiçek ile Köksal Toptan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın da bulunduğu çok sayıda isim katıldı.

dlv1c_1513586647_8779.jpgutppj_1513595048_1259.jpg3zwqc_1513593655_1539.jpg

 

Haberin videosu için tıklayın!

 // Muharrem Akman
Bu haberler tek kaynaktan mı dağılıyor bu ne hassasiyet anlamış degilim adam intihar etmiş ama haberde evinde ölü bulundugu yazıyor fakat bir ailenin vefat ettiği kaza haberini bir aile yok oldu gibi inançsızca sözlerle duyuruluyor....
18 Aralık 2017 21:04
 // bascavus
Allah rahmet eylesin...
18 Aralık 2017 16:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler