YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yıldırım'dan Batı'ya tepki: Hadi oradan!
Başbakan Yıldırım, ABD'li eski büyükçelçilerinden James Jeffrey'nin açıklamalarına tepki göstererek, "Bunlara yağcılık, yapacaksın o zaman makbul adam, yanlışlarını söyleyeceksin diktatör olacaksın öyle mi? Hadi oradan, hadi" dedi.
Yıldırım'dan Batı'ya tepki: Hadi oradan!
16 Ağustos 2016 / 13:22 Güncelleme: 16 Ağustos 2016 / 13:51

Başbakan Binali Yıldırım, ABD'li eski büyükçelçilerinden James Jeffrey'nin Erdoğan'ın neden sevilmediği konusunda yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Dün gazetelerin bir tanesinde, ABD'nin önceki büyükelçilerinden bir tanesi 15 Temmuz darbe girişimi hakkında önemli ifşaatlarda bulunuyor. 'Erdoğan, Avrupa'da, ABD'de sevilmiyor' diyor. Başkalarının söylemediğini açıkça söylediği için takdir ettim adamı.

Ülke isimleri vererek, diyor ki, 'Şu şu ülkeler bizim önümüzde eğiliyorlar, fakat bu Tayyip Erdoğan hiç bizi sallamıyor. Üstelik ne yanlış yaptıysak yüzümüze söylüyor.' Adamlara bak, bunlara yağcılık, yaltaklık yapacaksın o zaman makbul adam olacaksın.

Yanlışlarını söyleyeceksin diktatör olacaksın öyle mi? Hadi oradan, hadi. Bu millet esaret altına girmeyen tek ulustur.

DOĞRUYU SÖYLEDİ
 // CEM
Bu büyükelçi doğruyu söyleyip itirafta bulunmuş.Siz yalan söyleyip yüzümüze gülüp arkamızdan kuyumuzu kazanlardan korkun...
16 Ağustos 2016 Salı 20:44
 // Boğaçhan
Yıldırım basbakan olalı hitabette iyi performans gösterdi maşaallah :)...
16 Ağustos 2016 15:55
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler