YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yıldırım: Hiçbir terör örgütü Türkiye ile bilek güreşi yapamaz
Yıldırım: Hiçbir terör örgütü Türkiye ile bilek güreşi yapamaz
04 Haziran 2016 20:34
Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ/PDY'ye tepki göstererek, "Herkesin şunu bilmesi lazım hiçbir devlet, hele hele Türkiye Cumhuriyeti ile hiçbir terör örgütü bilek güreşi yapamaz" dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan'da STK'lara hitap etti.

İşte Binali Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları:

İNSANLARI ERZİNCAN'DA DİRİ DİRİ YAKAN ERMENİLERİ HATIRLA

Türkler 1915'te soykırım yapmışlar'. Bu bir tarihi yalandır. Soykırımın ne olduğunu bilmek istiyorsan, o Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra Rus işgalinde, düşmanla işbirliği yapıp diri diri insanları Erzincan'da yakan o Ermeni çetelerini hatırla.

HİÇBİR TERÖR ÖRGÜTÜ T.C. İLE BİLEK GÜREŞİ YAPAMAZ

Terör örgütü deyince sadece Güneydoğu'da bölücü terör örgütü aklınıza gelmesin. Bir de bizim paralel terörümüz var. Dost bilip yıllarca bizimle iç içe olanları, meğersem bizi sırtımızdan hançerlemek için fırsat kolladıklarını 17 Aralık'ta gördük.

Devletin imkanlarını kullanacaksınız ve devlete kumpas kuracaksınız. Herkesin şunu bilmesi lazım hiçbir devlet, hele hele Türkiye Cumhuriyeti ile hiçbir terör örgütü bilek güreşi yapamaz. Bunun bilinmesi lazım.

Hiçbir devlet kendi içinde devlet olmaya heveslenenlere asla ve asla izin vermez, müsamaha göstermez. Yapılan her türlü hukuksuzluğun, her türlü aymazlığın hesabını fitil fitil burunlarından getireceğiz.

 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler