YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yıldırım: Bu mukaddes bayrağı asla yere düşürmeyeceğim
AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, "AK Parti'nin yeni genel başkanı olarak, bana emanet ettiğiniz bu mukaddes bayrağı asla yere düşürmeyeceğime söz veriyorum" dedi.
Yıldırım: Bu mukaddes bayrağı asla yere düşürmeyeceğim
22 Mayıs 2016 / 18:15 Güncelleme: 22 Mayıs 2016 / 18:31

İşte Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları:

AK Parti'nin 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde Genel Başkanlığa seçilen Yıldırım, yaptığı teşekkür konuşmasında, "AK Parti'nin yeni genel başkanı olarak, bana emanet ettiğiniz bu mukaddes bayrağı asla yere düşürmeyeceğime söz veriyorum." dedi. 

SİZDE BU ENERJİ OLDUKÇA BİZE ÖLÜM YOK

AK Parti, bugünlere kadınlarımız sayesinde geldi. Kadın kollarımıza her kademede, beldelerde, ilçelerde, illerde, Genel Merkezde fedakarca gece-gündüz demeden çalışan tüm kadınlarımıza, AK kadınlarımıza teşekkür ediyorum özellikle.

Geleceğimiz olan gençler, AK Parti sizlerin omuzunda 2023, 2053, 2071 hedef ve vizyonunu gerçekleştirecektir. Sizde bu enerji olduğu müddetçe, evelallah bize karada da havada da denizde de ölüm yok.

GERÇEK BİR VEFA ÖRNEĞİ

Bu kongre, bizim ne kadar büyük, ne kadar güçlü bir aile olduğumuzu, kardeşliğin, birliğin, beraberliğin, lidere olan sadakatin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Gerçek bir vefa örneği, bu kongrede bir kez daha yaşanmıştır.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler