YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yıldırım: Bize düşmanlık yapanlar beş kez düşünsün
Başbakan Binali Yıldırım, "Bizim dostluğumuz iyidir ama bizim düşmanlığımızdan da bize düşmanlık yapanlar da bir sefer değil, beş sefer düşünmeleri lazım" dedi.
Yıldırım: Bize düşmanlık yapanlar beş kez düşünsün
12 Haziran 2016 / 22:17 Güncelleme: 12 Haziran 2016 / 22:54

Başbakan Binali Yıldırım, Tuzla'da düzenlenen programda konuştu.

İşte Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları:

BİZE DÜŞMANLIK YAPANLAR BEŞ SEFER DÜŞÜNSÜN

Bizim dostluğumuz iyidir ama bizim düşmanlığımızdan da bize düşmanlık yapanlar da bir sefer değil, beş sefer düşünmeleri lazım.

Bu millet ne badirelerden geçti. Bin yıldır bu topraklarda görmedik, yaşanmadık olay kalmadı. Çanakkaleyi mi dersin, Kurtuluş Savaşı'nı mı dersin, Sakarya Meydan Muharebesini mi dersin, Sarıkamış'ı mı dersin, Kutü'l Amare'yi mi dersin. Hep destanlar yaza yaza geldik.

Hesabı yanlış yapanlar, bunun bedelini mutlaka ödeyeceklerdir. Bu milleti bölmeye, hiç kimsenin ama hiç kimsenin gücü yetmeyecek.

VEFA BORCU KREDİ KARTIYLA ÖDENMEZ

Vefa borcu kredi kartıyla ödenmez. Vefa borcu, bir ömür boyu devam eder. Vefa demek, Gezi olaylarında, 17-25 Aralık'ta, Türkiye sevdalısı Tayyip Erdoğan'a kurulan komploya, tezgaha milyonlarla karşı koymak, ona sahip çıkmaktır.

Vefa demek, geçmişinin gücünü geleceğe taşımak demektir. İşte AK Parti ailesi. 2001'den bugüne kadar bu yolculukta, bu dava uğrunda devam eden bütün kardeşlerimizi bir araya getirmişler. Teşekkür ediyoruz, tebrik ediyoruz.

 

DARWİN'İN, İNSAN ➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
GÖRÜNÜMÜNDEKİ EVRİM MAYMUNLARl DÜŞÜNEMEZKİ SAYlN BAŞBAKANlM....
13 Haziran 2016 Pazartesi 05:31
 // Akif
Elhamdülillah...
12 Haziran 2016 22:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler