YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yıldırım: Askeri birlikler şehir dışına taşınacak
Yıldırım: Askeri birlikler şehir dışına taşınacak
23 Temmuz 2016 22:41
Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminin ardından çok köklü tedbirler alınacağını ifade ederek, askeri birliklerin şehir dışına taşınacağını belirtti.

Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ tarafından gerçekleşirilen darbe girişimi sırasında yaşananları A Haber televizyonunda anlattı. Yıldırım, askeri birliklerin şehir dışına yaşınacağını ifade etti.

ASKERİ BİRLİKLER ŞEHİR DIŞINA TAŞINACAK

Her şeyi yeni baştan ele almamız lazım. Her türlü tedbiri alacağız. Bu süreç yaşanan bir dizi hatanın ortaya çıkması bunlara yönelik tedbirlerin alınması sürecidir. Çok köklü tedbirlerimiz olacak. Askeri birlikler şehir dışına taşınacak. 

 // İş adamı
ASKERİ VE SİVİL HAVALİMANI BİR ARADA OLAN KONYA HAVALİMANI. YETKİLİLERE SESLENİYORUZ YA SELÇUKLU YU GELİŞEN KENT OLARAK GÖSTERMEYİN YADA ARAZİSİ MEVCUT BOL OLAN KONYANIN BAŞKA YERİNE ALIN. ÖRNEĞİN EKİN ALAN BÖLGESİ ÇOK UYGUNDUR. KONYALI İŞ ADAMLARI OLARAK AKTARMALI GECİKMELİ UÇMAYA İSYAN EDER HALE GELDİK. DİLE GETİRİYORUZ KULAK VEREN YOK....
10 Eylül 2016 18:59
 // Hüseyin şahin
Konua selçuklu askeri havalimanı öncelikle taşınmalı...
10 Eylül 2016 18:49
 // Zeki duru
KONYADA 3.ANA JET KOMUTANLIĞI VE SİVİL HAVALİMANI. YERLEŞİM YERLERİNE ÇOK YAKIN. SANAYİ MAKİNALARI ÇOK ETKİLENMEKTE. EVLERİN ÜZERİNDEN JETLER EĞİTİM UÇUŞU YAPIYOR. KÜMSEDE DUR DEMİYOR. İLLA BİR EVİN ÇATISINDA İÇERİYEMİ GİRMESİ BEKLENİYOR. SANKİ HİÇ ARAZİ YOK KOSKOCA KONYADA. SAYGILARIMLA....
05 Ağustos 2016 18:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler