YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yıldırım: Alarm durumunu bir üst seviyeye çıkardık
Başbakan Binali Yıldırım, "Herkes, her an, her türlü tehdide karşı gereken çalışmayı, hassasiyeti gösteriyor. Bundan sonra da alarm durumunu bir üst düzeye çıkarmış bulunuyoruz" dedi.
Yıldırım: Alarm durumunu bir üst seviyeye çıkardık
18 Ağustos 2016 / 14:58 Güncelleme: 18 Ağustos 2016 / 15:22

Başbakan Binali Yıldırım, Elazığ'da patlamanın olduğu Emniyet Müdürlüğü binasında incelemelerde bulundu. Başbakan Yıldırım, incelemenin ardından açıklama yaptı.

İşte Yıldırım'ın açıklamalarından önemli satır başları:

3 POLİSİMİZ ŞEHİT OLDU

Sabah dokuz civarında emniyet binasının tam karşısında ana yolun kenarında bomba yüklü bir aracın infilakı sonucu ilk anda 3 polisimiz şehit oldu, toplam 217 yaralımız hastanelere intikal ettirildi. Son durum, yaralılardan 72'si taburcu oldu, ayakta tedavileri tamamlandı.

145'inin de 5 hastanede tedavileri devam ediyor. Yaralıların 85'i polis, 60'ı sivil. Yaralılar içerisinde durumu ağır olanların sayısı 20. Bunların içinde iki polisimizin yarası biraz daha ağır ve toplam 14 yaralının diğerlerine göre durumu biraz daha ağır.

FETÖ GÖREVİ PKK'Y ADEVRETTİ

Terör örgütleri adeta omuz omuza işbirliği içerisindeler. 15 Temmuz'da yaşanan başarısız darbe teşebbüsünden sonra FETÖ artık iddiasını yitirmiş ve görevi bölücü terör örgütüne devretmiştir.,

BU MİLLETİ HİÇBİR TERÖR ÖRGÜTÜ TESLİM ALAMAYACAK

Milletimize şunu Elazığ'dan, buradan, olay yerinden söylemek istiyorum, bu yola baş koyduk. Hiçbir terör örgütü Türkiye ile bilek güreşine giremeyecek, bu milleti asla ve asla hiçbir terör örgütü teslim alamayacak.

BUNLARIN ÇILGINLAŞMASININ ARKASINDA...

Esasen bunların çılgınlaşmasının arkasında operasyonlar konusundaki askerimizin, polisimizin, jandarmamızın artan bir kararlılıkla takibi vardır.

SONU NEREYE VARIRSA VARSIN YA İSTİKLAL YA ÖLÜM

Hepimiz bağrımızda büyük acılar taşıyoruz, şehitlerimiz, yaralılarımız var ama bir başka gerçek daha var, o da Türkiye'nin geleceği, bekası, aydınlık yarınlarıdır.

Bu konuda gerek içten gerek dıştan her kim hangi şekilde gelirse gelsin, Allah'ın izniyle, 79 milyon vatan evladının 15 Temmuz'da gösterdiği o asil duruş, o yılmaz istiklal mücadelesi bundan sonra da bölücü terör örgütünü bu ülke topraklarından yok edinceye kadar devam edecektir.

Bu konuda hiç ama hiç bir gevşeme olmayacak, işin sonu nereye varırsa varsın ya istiklal ya ölüm diye yolumuza devam edeceğiz

TÜRKİYE'NİN GELECEK YOLCULUĞUNA BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ

Bu hain örgütler, Türkiye'nin geleceğini karartmaya çalışıyorlar. Bunların akıl hocaları var. Bunların yerli ve milli bir tarafları yok. Bölgedeki insanların en büyük sorunu, bölücü terör örgütü. Dolayısıyla, bu bölücü terör örgütünü, bölge insanımızla aramızdan çıkaracağız ve el ele, omuz omuza Türkiye'nin gelecek yolculuğunda birlikte hareket edeceğiz.

ALARM DURUMUNU BİR ÜST SEVİYEYE ÇIKARDIK

Ne Elazığ'da ne başka bir yerde bu hain terör örgütü yaşam hakkı bulamayacak. Bunun için canla başla çalışıyoruz. Bütün birimlerimiz, herkes alarm durumunda. Herkes, her an, her türlü tehdide karşı gereken çalışmayı, hassasiyeti gösteriyor. Bundan sonra da alarm durumunu bir üst düzeye çıkarmış bulunuyoruz

 

Gerçek ortada 2
 // Nezir
Kısa bir müddet sonra Genel Kurmay Başkanları geldi,yine o havadayken yine 10 kadar askerimiz şehitti.Geliş sebebi, Esed tarafından Ülkemize bir kimyasal saldırı imiş. Ben CIA başkanının gelişinden başlayarak durumu deşifre ettim ve Ülkemize kimyasal bir saldırı düzenlenip, bunuda Esed’e fatura edeceklerini yazdım,3 siteye gönderdim. STV haber hariç diğer ikisi yayımladı. Kısa bir süre sonra ekranım simsiyah oldu,diğer bilgisayarla girdiğimde yorumların yok olduğunu gördüm. ...
18 Ağustos 2016 Perşembe 15:41
Gerçek ortada 1
 // Nezir
Bu fakire inanmayanlara çok ilginç bir anı ile iddiamı güçlendirmek istiyorum. 3 yıl kadar önce CIA Başkanı ülkemizi ziyarete gelmişti, o daha havadayken 10 kadar askerimiz teröristlerce şehit edilmişti.Havaalanına indiğinde herkesi hayrete düşüren bir tablo vardı, bu zat normal uçak yerine mühimmat taşıyan bir kargo uçağıyla gelmişti.Yine aynı uçakla gitti,arkasından bizim mühimmat defomuz patladı 40 kadar askerimiz şehit olmuştu.Bunlar bir kötülük yapacakları zaman önce işaretini veriyorlar....
18 Ağustos 2016 Perşembe 15:41
Gerçek ortada 3
 // Nezir
Tekrar teferruatlıca yazıp gönderdim.Neticede hemen o tarihlerde CIA Başkanı bir kadın ile ilişkilendirilip görevden alındı.Belliki onun bu hareketini çok akılsızca bulanlar da vardı.Bunun deşifresi belkide bir kimyasal saldırıdan korunmamıza sebep oldu.Şimdi eğer benim bu yazdıklarım doğru değil ise bende bir sorun var, Dünya’yı karıştıran deccal diye birisi yok,bu bir zavallının heyezanlarıdır.Deccalın yapması gereken ne varsa onların hepsi mevcut ama deccal yok ise burdada bir gariplik var....
18 Ağustos 2016 Perşembe 15:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler