YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeniçeri Mahsun Kırmızıgül'e sert çıktı: PKK yardakçısı
Yeniçeri Mahsun Kırmızıgül'e sert çıktı: PKK yardakçısı
30 Ocak 2016 11:08
Özcan Yeniçeri, Mahsun Kırmızıgül'ün 'devlet katliam yapıyor' açıklamaları için konuştu. Yeniçeri canlı yayında Kırmızıgül'e 'PKK yardakçısı' dedi.

MHP'nin eski milletvekillerinden olan Özcan Yeniçeri, devleti katliamla suçlayanlar için "Bunlar PKK'nın yardakçıklarıdır, Çınar'da bebekleri katledenlere akaryakıt sağlayanlardır" dedi.

PKK'ya destek veren isimlere seslenen Yeniçeri şu şekilde konuştu:

BU ALFABENİN TERSİNDEN OKUNMASIDIR

"Cami yakıyorlar, tarihi eserleri tahrip ediyorlar, kütüphane yakıyorlar, okul yakıyorlar, ambulansı kurşunluyorlar, ambulans şoförünü katlediyorlar ve kitlesel olarak vatandaşları canlı kalkan olarak kullanıyorlar. Bunlar zalim olmuyor, bunlar demokratik haklarını kullanıyorlar. Ançak vatandaşın mal ve can güvenliğini sağlayan güvenlik güçlerini zulüm yapmakla suçluyorlar. Bu alfabenin tersinden okunmasıdır. Bu hainliğin mazareti olamaz.

BUNLAR PKK'NIN AKARYAKITINI SAĞLAYANLARDIR

Bütün bu gerçekler karşısında hala güvenlik güçlerine, polise, mehmetçiğe zalim diyenler, yanlış yaptığını söyleyenler, kitle katliamı yaptığını söyleyenler kelimenin tam anlamıyla söylüyorum, PKK'nın yardakçılarıdır, PKK'nın destekçileridir. Orada silahla mehmetçiğe ateş eden, camiyi yakan Çınarcık'ta bebekleri katledenlerin akaryakıtını sağlayanlardır"

r1-009.jpg

....
 // ...
seni sevmiştik mahsunn . bizim için biri gider biri gelir. bunca insanlar sanatçı diyip kabullenmiştik seni. seni sildik diğerleri gibi seni şiddetle kınıyoruz....
30 Ocak 2016 13:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler