YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeni Türkiye Dijital Ofisi dünya rekoru denemesine hazırlanıyor
Yeni Türkiye Dijital Ofisi #BirlikteDahaGüçlü etiketiyle dünyanın en büyük posterini düzenlemek için kolları sıvadı.
Yeni Türkiye Dijital Ofisi dünya rekoru denemesine hazırlanıyor
16 Mayıs 2015 / 03:42 Güncelleme: 16 Mayıs 2015 / 07:59

7 Haziran 2015 Genel Seçimleri sürecinde AK Parti'nin dijital ve sosyal medya kampanyasını yürüten Yeni Türkiye Dijital Ofisi #BirlikteDahaGüçlü etiketiyle dünyanın en büyük posterini düzenleyeceği dijital bir kampanya ile hazırlamak için kolları sıvadı.

Yeni Türkiye Dijital Ofisi, 30 Mayıs 2015'te gerçekleştirilecek rekor denemesi öncesinde duyurduğu dijital kampanyasıyla dünyada bir ilke imza atacak. Kampanyaya katılan sosyal medya kullanıcılarının paylaştıkları fotoğraflarından oluşan devasa poster Guinness resmi yetkilerinin onayına sunulacak. Kampanyanın hedefi, sosyal medya mesajlarıyla kullanıcıların paylaşacakları fotoğraflardan dünyanın en büyük posterini hazırlamak ve Guiness'e tasdik ettirmek.

Yeni Türkiye Dijital Ofisi'nden yapılan açıklamada, kampanyaya katılmak ve dünyanın en büyük posterinde yer almak isteyen vatandaşların tek yapması gerekenin, #BirlikteDahaGüçlü etiketiyle fotoğraflarını Twitter, Instagram ve Facebook'ta paylaşmak olduğu ilan edildi. Yeni Türkiye Dijital Ofisi Direktörü Gökhan Yücel, 'Yeni Türkiye'nin gücü tüm dünyaya duyurulurken bu tarihi ana tanıklık etmek için Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Tek yapmaları gereken #BirlikteDahaGüçlü etiketiyle fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaları olacak. Bu proje Türkiye'de ve dünyada büyük ses getirecek. Dijital alemde şu ana kadar yapılmış en geniş kapsamlı etkileşim projelerinden birisini gerçekleştirmek için yoğun çalışmalarımız sürüyor.

Yeni Türkiye Dijital Ofisi, Yeni Türkiye'nin yenilikçi yöntemlerle, teknolojiyi, sosyal medyayı ve dijital platformları etkili biçimde kullanan geleceğine önemli bir katkı daha yapmak üzeredir' şeklinde konuştu. Yücel, kampanyaya ilginin şimdiden beklentilerinin çok üzerinde olduğunu ve eğer böyle devam ederse dünya rekorunu iki kez kırabilecek yeterlilikte malzemeye sahip olmayı ümit ettiklerini belirtti.

#BirlikteDahaGüçlü etiketi ile fotoğraf paylaşan her kullanıcı kampanya koşullarını kabul etmiş sayılacak. Kampanyaya katılan kullanıcıların fotoğrafları etkinlik tanıtımı için hazırlanacak görsel materyallerde kullanılabilecek. Projenin sonunda katılımcılara dünya rekoruna katılımlarını belgeleyen dijital sertifika sunulacak.

Kampanyanın sosyal medya hesapları:

Twitter:
https://twitter.com/Birlikte_Guclu

Facebook:
https://www.facebook.com/birliktedahaguclutr

Instagram:
https://instagram.com/birlikteguclu

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler