YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yazarlar Hakan Fidan'ın istifasını nasıl yorumladı?
Yazarlar Hakan Fidan'ın istifasını nasıl yorumladı?
07 Şubat 2015 11:13
MİT Müsteşarı Hakan Fidan, genel seçimler öncesi, milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti. İstifa sonrası sosyal medyada konu hakkında birçok tweet atıldı. İşte o tweetlerden bazıları...

Sevda Türküsev-Yeni Şafak Yazarı: Hakan Fidan istifa etti. MV adayı ve bakan olacak inş...

Elif Çakır: Yıl 2015. Tarih 7 Şubat. Günün ilk dakikalarının en güzel haberi hatta muhtesem haberi...ve Hakan Fidan adaydır. Rabbim yolunu acık etsın..

Melih Altınok: Söylentilere bakılırsa darbe girişiminin 3 yılında hakan fidan artık mit müsteşarı değil. 7 şubat da bin yıl sürecek demişler miydi?

Abdulhamit Gül: 7 Şubat 2012'de Hakan Fidan'a kelepçe takarak siyaseti dizayn etmek isteyenlere siyaset gerekli dersi vermiştir.

Cemile Bayraktar: Hakan Fidan gelismesi hayirli olsun, MIT baskanligindaki basarisi siyasette de devam eder insallah.

Ferhat Akmermer: Hakan Fidan'ın İstifasından Sonra KK ve Ekibi İlk Tarifeli Uçakla Yunanistan'ın Başkenti Atina'ya Uçtu

Yaşar İpek: Fakat Fidan'ın yerine gelecek kişi en az onun kadar başarılı, zeki ve aktif olmalıdır. MİT'i MİT yapan kişi, Hakan Fidan'dır.

Burhan Paydar: Büyük Türkiye yolunda Hakan Fidan önemli bir isimdir. Paralel İhanet Çetesi'nin de korkulu rüyasıdır. Türkiye'nin stratejik aklıdır.

Hilâl Kaplan: 7 Şubat'a yarım saat kala Hakan Fidan'ın milletvekili adayı olmak için istifa haberinin gelmesi.. Çok güzel şeyler oluyor :)

esat ç.: 3 sene önce 7 şubat'ta içeri almaya çalıştığınız hakan fidan, bugün 7 şubatta dışişleri bakanlığı için istifa etti. bu da size kapak olsun!

Hakan Celik: MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın istifası seçim öncesinde politik dengeleri bütünüyle etkileyecek bir karar.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler