YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yalova Belediyesi o kafeyi kapattı
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'ye propaganda yaptırmayan kafe CHP'li belediye tarafından kapatıldı.
Yalova Belediyesi o kafeyi kapattı
28 Ekim 2015 / 11:09 Güncelleme: 28 Ekim 2015 / 15:18

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, birkaç gün önce seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken, işletme sahibine rağmen propaganda yapmaya çalışınca arbede çıkmıştı.

İŞLETME SAHİBİNİN ÜZERİNE YÜRÜYEREK TEHDİT ETMİŞTİ

Kafeye girerek müşterilere hitap etmek isteyen İnce'ye işletme sahibi izin vermemiş, buna sinirlenen İnce, hakaret ederek işletme sahibinin üzerine yürümüştü.

CHP'Lİ BELEDİYE KAFEYİ KAPATTI

Muharrem İnce'ye izin vermeyen kafe bugün itibarıyla CHP'li belediye ekiplerince mühürlenip kapatıldı. Hiçbir gerekçe sunulmayan kapatılma kararına işletme sahibi tepki gösterirken zabıta ekipleri işletme çalışanlarına sert bir şekilde müdahale ederek tartakladı.

Muharrem İnce'yle tartıştıktan sonra ceza kestiler!

 

YENİ AKİT

 // nihai
Ya benimsin ya kara toprağın....
28 Ekim 2015 15:30
 // fatih
Uyanın işte bakın bunların zihniyeti budur işte. Bu kadar gazete, kitap, internet haberleri varken körü körüne bu hainleri destekleyenlerde onların alacağı vebalden sorumlular. Bunlar kendilerine uymayan ne varsa yok etmek için çalışırlar, milleti düşünmezler. Çünkü kafa aynı kafa, sadece kişiler değişik......
28 Ekim 2015 Çarşamba 14:08
CHP Klasiği
 // Boğaçhan
Yuh! Bu zalimler muhalefette böyle haltlar yerken bir de iktidarda olsalar kim bilir neler yapacaklar. Bir de diyorlar ki "-CHP eski CHP değil". Buna köpekler güler! Allah bunlara fırsat vermesin....
28 Ekim 2015 Çarşamba 11:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler