YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yalçın Akdoğan açtı ağzını yumdu gözünü
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, cemaat görünümlü paralel yapıya çok sert ifadelerle yüklendi.
Yalçın Akdoğan açtı ağzını yumdu gözünü
10 Temmuz 2015 / 21:13 Güncelleme: 10 Temmuz 2015 / 21:15

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Devlet adamı olarak ülkeye ve millete hizmet etmek büyük bir şereftir. Ama içinde bulunduğu topluluğa ihanet etmek, muhbirlik ve münafıklık yapmak alçaklıktır, kahpeliktir" ifadesini kullandı.

Akdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından açıklama yaptı.

ALÇAKLAR, KAHPELER

Devlet adamı olmakla devletin adamı ve ajanı olmanın farklılığına dikkati çeken Akdoğan, "Devlet adamı olarak ülkeye ve millete hizmet etmek büyük bir şereftir. Ama içinde bulunduğu topluluğa ihanet etmek, muhbirlik ve münafıklık yapmak alçaklıktır, kahpeliktir" değerlendirmesinde bulundu.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Bunu bir ajan müessesesi ve başka ülkeler için kendi ülkesine karşı yapan Paralel Yapı'nın iftiralarının daha büyük alçaklık olduğunu" vurgulayarak, şunları kaydetti:

"AJAN ŞEBEKESİ MÜPTEZELLER"

"Kendi ordusuna, istihbaratına, hükumetine savaş açan ajan şebekesi oyunu bozulunca ruhunu şeytana satmış tipleri harekete geçirmiş. Üç kuruş için fikrin namusunu satan karaktersiz ve müptezel tiplerin bu ajan şebekesinin tetikçisi olması hiç şaşırtıcı değil. İslami cemaatlere zarar verenleri ve darbecilere selam duranları milletimiz biliyor. Bu habis yapılar İslam'a da İslamcılığa da zarar veremez."

 // Dilek
sayın akdoğan Teşekkür ederiz aynen öyle duygularıma tercüman oldunuz......
11 Temmuz 2015 00:33
duygularımıza tercüman oldunuz
 // Kara Murat
imza attımm sözlerinin altına....
10 Temmuz 2015 Cuma 23:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler