YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Volkan Bozkır patlamada o örgütü işaret etti
Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, Belçika'da art arda meydana gelen patlamalarla ilgili, "Terör dünyayı sarmış durumda. Burada büyük ihtimalle DAEŞ terör örgütünün saldırısı olarak düşünülebilir" dedi.
Volkan Bozkır patlamada o örgütü işaret etti
22 Mart 2016 / 11:00 Güncelleme: 22 Mart 2016 / 11:56

Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır Ahaber'e konuştu.

Konuşmadan satır başları şöyle:

"Terör dünyayı sarmış durumda. Terörle mücadelede AB'yi her zaman ayrı tutmak lazım. Ama ülkeler bazında gerektiği kadar mücadele yapmıyabiliyorlar  PKK bayraklarının Brüksel'de dalgalanması içimizi burktu.

Brüksel çok fazla kültürün birarada olduğu bir şehir, bütün bunlar terörle mücadelede zorlukları ortaya çıkarıyor. 

Ülkeler bazında baktığınızda Fransa'nın çok etkin mücadele yürütüyor. Bizimle de işbirliği gayet iyi ama öyle ülkeler var ki PKK mali kaynaklarını yasaklamamış, bir sürü PKK'lının Avrupa'da dolaşmasına izin vermiş.

Burada büyük ihtimalle DAEŞ terör örgütünün saldırısı olarak düşünülebilir. Bundan üzüntü duyduğumuzu söylemek isterim.

Son dönemin en büyük terör ve illegal göç kaynağı Suriye'dir. Suriye sorunu ve illegal göç çözülemediği takdirde terör saldırıları, bombalarla karşı karşıya kalacağız. DAEŞ'le ilgili önemli ayrıntı var. DAEŞ'in kaynağı AB ülkeleridir. Türkiye ile işbirliği yapılmadığı için uzun zaman bu kaynak kurutulamamıştır.

Maalesef bu konuda haklı çıktık. İşbirliği tasviye ediyoruz, biz hazırız, AB de hazır olacaktır.

Burada olay Belçika hükümetin PKK teröristlerine çadır kurup propaganda yapmasına izin vermesidir. "

kralımıza dil uzattın!
 // han mete
sen terörün her türlüsüne sonuna kadar sahip çıkıp bizim başbakanımız teröre lanet edip bu teröristlerin çadırına izin vermenizi eleştirdiği zaman , onu kralınıza dil uzatmakla suçlayanlar ateş tutan eliniz yandımı?iyimisiniz?O .doğuda müslümanlar ölürken kılınız kıpırdamıyordu tabi.sizinki can müslümanınki patlıcan mı?allahın adaleti tecelli edeceği zaman sopaya gerek olmaz.zalimi başka zalime musallat eder....
22 Mart 2016 Salı 17:42
nassııız,eyisiiiz,eyisiiiz... haşmetmehap siz de eyisiiiz inşallah.
 // hursit dilaver
bu sözler benim değil tabi.bilen bilir.1971 muhtırası ile demirel düştü ve bizim solcu tayfa demirel devrildi diye takla atmıştı.ancak sonra olanlar malum. 3-5 ay sonra bir kokteylde uğur mumcu demireli de orda görür .demirel bu solcu tayfaya yaklaşır da yukarda dediğim sözleri söyler gülerek..ugurun kafasında şimşek çakar. 'ULAN BU 12 MART ONA DEĞİL BİZE VERİLMİŞ 'DER.brükselde başbakanın çadır sitemine krallıgımıza dil uzattın diye fırçalıyan başbakanlarına ithaf edilir. gör şimdi..şeyini....
22 Mart 2016 Salı 13:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler