YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vekillere saldıran HDP'liden pes dedirten yalan
HDP'lilerin Anayasa Komisyonu'nda AK Partili milletvekillerine saldırdığı sırada masaya çıkarak yumruk yağdıran Baluken, linç edildim dedi.
Vekillere saldıran HDP'liden pes dedirten yalan
03 Mayıs 2016 / 08:42 Güncelleme: 03 Mayıs 2016 / 08:46

TBMM Anayasa Komisyonunda, dokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişikliği teklifinin görüşmelerinde kavga çıktı. AK Partili bazı milletvekilleri yaralandı, salon kullanılamaz hale geldi. Teklifin geneli üzerinde söz alan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, komisyonun geçen haftaki görüşmeleri sırasında yaşananları kınadığını belirterek, komisyonların herhangi bir konunun enine boyuna tartışıldığı yerler olduğunu söyledi.

HDP'li vekillerin AK Partililere saldırdığı anlarda, masaya çıkarak yumruk ve tekmeler yağdıran HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, Twitter hesabı üzerinden skandal bir açıklama yaptı. AK Partili vekillere saldıran Baluken, linç edildiğini ileri sürdü.

1-20160503084245.jpg

HAYASIZLAR
 // ruzgar ıbo
BUNLAR HEM CALIYO HEM OYNUYO DELI GIBI NE DEDIKLERININI DE BILMIYOLAR. YASASIN AK PARTI YASASIN MARKA TAYYIP....HADI. KODESE FARELERIN YANINA HADİ...
03 Mayıs 2016 Salı 09:11
...
 // ...
linç edildim diyerek. yalandan kendini savunuyor san, sizden bıktık usandık ne çekiyorsa bu ülke sizden çekiyor. buna ne diyecek sin....
03 Mayıs 2016 08:59
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler