YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Vali Kararnamesi' açıklaması
'Vali Kararnamesi' açıklaması
05 Şubat 2010 20:58
İçişleri Bakanı Beşir Atalay, ''son günlerde bazı yerlerde değişik Vali Kararnamesi senaryoları döndüğünü, ellerinde öyle bir çalışma bulunmadığını'' bildirdi.

Atalay, Afganistan İçişleri Bakanı Muhammed Hanif Atmar ile makamında yaptığı görüşmenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin İstanbul Valisi Muammer Güler'in Lefkoşa'ya atanması yönünde haberler olduğunu hatırlatması üzerine Bakan Atalay, bu haberleri duyduğunu belirterek, ''Gerçeklik payı yok. Böyle bir şey yok. Ayrıca şunu da açıklayayım: Son günlerde bazı yerlerde değişik Vali Kararnamesi senaryoları dönüyor. Elimizde öyle bir çalışma da yok şu anda. Onu da ifade etmiş olayım'' diye konuştu.
 

bingöl
 // turkan
sayın iç işleri bakanım kararname hazırlayın nedenmi çünkü bingöl valisi yüzünden ak parti nin oyları her gün düşüşte nedenmi yaptığı en iyi hizmet makamını ve konağı yenilemek halkla görüşme hiç yok hakı öcü gibi gören bir insan halk ta ondan kıcık kapıyor bu da partiye mal oluyor.vatandaş olarak kendimi sorumlu his ettim ve yazdım.artık siz bilirsiniz....
12 Şubat 2010 21:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler