YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Utanç verici duruma düştüler
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 12 Eylül askeri darbesiyle ilgili iddianamenin içeriğine değinerek, referandumda hayır diyenlerin utanç verici duruma düştüklerini söyledi.
Utanç verici duruma düştüler
11 Ocak 2012 / 23:56 Güncelleme: 12 Ocak 2012 / 00:00

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 12 Eylül askeri darbesiyle ilgili iddianamenin içeriğine değinerek, ''Referandumda, (hayır) diye bağırıp çağıranların, yırtınanların şimdi bu olay karşısında nasıl bir utanç verici duruma düştüklerini de görüyoruz'' dedi.

Başbakan yardımcıları Bülent Arınç ve Beşir Atalay, Kırıkkale'de, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin (MÜSİAD) 33'üncü şubesinin açılış törenine katıldı.

Arınç, törende yaptığı konuşmada, MÜSİAD'ın iş dünyasının sorunlarına yönelik çalışmaları ve projelerinin yanı sıra sosyal ve siyasi sorunlara yönelik önemli çalışmalar da yaptığına dikkati çekerek, yeni anayasa önerisi hazırlamış olmasından dolayı MÜSİAD'a teşekkür etti.

Türkiye'de yakın geçmişte iç kaynaklı ekonomik krizler yaşandığını, AK Parti döneminde ise iç kaynaklı ekonomik kriz olmadığı gibi Türkiye'nin dış kaynaklı krizlerden en az etkilenen ülkelerin başında geldiğini vurgulayan Arınç, Türkiye'nin son 10 yılda istikrarlı büyüme halinde olduğunu kaydetti. AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler