YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ülkü Ocakları'ndan sert tepki
Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı, IŞİD bahanesi ile sokaklara dökülen eylemcilere dair çok sert bir açıklama yaptı.
Ülkü Ocakları'ndan sert tepki
08 Ekim 2014 / 16:47 Güncelleme: 08 Ekim 2014 / 16:50

İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım tarafından yapılan açıklamada, 'Türk Milliyetçileri iktidara geldiği gün, bugün sokaklarda ortalığı yakıp-yıkarak; insanlarımızı tehdit ederek propaganda yapan PKK terör örgütü mensupları IŞİD terör örgütünü mumla arayacaktır' denildi.

"İsyan provası"

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "IŞİD'in Ayn El Arab'a saldırısını gerekçe gösteren terör örgütü PKK yanlıları, İstanbul'da okul, otobüs, bankamatik, benzinlik, PTT şubesi ve sivil araçları yakarak aleni olarak bir şehir isyanı provası gerçekleştirmeye çalışmış özellikle Ülkü Ocaklarımızın bulunduğu binalara saldırılmak istenmiş ancak, duyarlı yüce Türk vatandaşı tarafından engellenmiştir.

"2 terör örgütünün birbirine düşmesi Türk milletini ilgilendirmez"

Hükümetin destekleyerek palazlandırdığı 2 terör örgütünün birbirine düşmesi sonucunda yaşanan hadiseler Türk milletini asla ilgilendirmemektedir.

"Kalleşlere geçit verilmemeli"

Kaos ortamından yararlanmak isteyen terör örgütü mensupları provakasyona üniversitelerden devam etmek istediği açıkça ortadadır.Türk Milleti'nin huzurunu bozmak isteyen kalleşlere geçit vermemeli ve bu kişileri tespit ederek adaletin önüne çıkarmalıdır.

"Hükümet acz içinde"

Bu süreçte bizlere düşen tek bir görev vardır, o da milletimizin oy verdiği hükümetin ne kadar acz içinde olduğunu yine milletimize gösterebilmektir.

"Milliyetçiler iktidara geldiğinde IŞİD'i mumla arasınız"

Türk Milliyetçileri iktidara geldiği gün, bugün sokaklarda ortalığı yakıp-yıkarak; insanlarımızı tehdit ederek propaganda yapan PKK terör örgütü mensupları IŞİD terör örgütünü mumla arayacaktır. Adı ne olursa olsun hiçbir terör örgütü milletimizi tehdit edemeyecek; Türkiye Cumhuriyeti'nin sınırlarına yaklaşma cüretini dahi gösteremeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti terör örgütlerinin cirit attığı; kirli oyunların sahnelendiği bir coğrafyada asla ve asla terör örgütleriyle iş birliği yapmayacak, milletinin menfaatlerini her şeyin ve herkesin üzerinde tutacaktır"

??
 // şule
Hangi milliyetçiler geldiğinde? Chpnin ve paralel yapının peşinde koşan MHP mi? Onlar bu ülkeyi sahiplerinin eline bırakmak isterken ağzını açmayan MHP mi? Keşke MHP yönetimi ülkü ocaklarındaki kadar milliyetçi olsa da görsek...
08 Ekim 2014 Çarşamba 20:09
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler