YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Dündar'la CHP'li ism birbirine girdi!
Uğur Dündar'la CHP İzmir İl Başkanı sosyal medyada birbirine girdi.
Uğur Dündar'la CHP'li ism birbirine girdi!
08 Kasım 2015 / 22:52 Güncelleme: 08 Kasım 2015 / 22:58

CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Gazeteciyim diye köşe yazıp Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret eden Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar'ı kınıyor daha da yazılarını okumuyorum. Herkes haddini bilecek" ifadelerini kullandı. 

Serter'in bu sözlerine Uğur Dündar tepki gösterdi. Dündar sosyal medya hesabından "İzmir CHP İl Başkanı Bedri Serter yapıcı eleştirilerim nedeniyle beni okumayacak ve haddimi bildirecekmiş! Zihniyete, tahammülsüzlüğe bakın. CHP 'yi halktan koparan zihniyet budur. İzmir halkı bunların çok önüne geçti farkında değiller. İzmir'deyim, gel de haddimi bildir Serter!.." diye yazdı.

Öte yandan tartışmaya giren CHP'li Atilla Sertel de Bedri Serter'i eleştirerek iki köşe yazarından özür dilemesini istedi.

CHP'Lİ SERTEL'DEN DE AÇIKLAMA GELDİ

CHP İl Başkanı Serter’in mesajları sonrası CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel’den de açıklama geldi. Sertel, ''Ben bir gazeteci olarak Bedri Serter’in fikirlerini açıkça yazan köşe yazarlarından özür dilemesini bekliyorum'' dedi.

Yiyin
 // uykucu
birbirinizi....
09 Kasım 2015 Pazartesi 09:06
tahammülsüzler
 // gülnihal
Allah bunları hiç bir zaman basa getirmesin,kendilerine tahammülleri yok bize hiç olmaz...
09 Kasım 2015 06:21
esamesi okunmuyor
 // mustafa
Artık kimse onu hatırlamıyorum. o da ne yapsin adını duyurmak için olmadık işler yapiyor...
08 Kasım 2015 23:21
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler