YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Dündar, İstanbul'a aday olacak mı?
Uğur Dündar adını geçtiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olmadığını ve hiçbir zaman aday olmayacağını söyledi.
Uğur Dündar, İstanbul'a aday olacak mı?
18 Ekim 2013 / 17:30 Güncelleme: 18 Ekim 2013 / 22:12

Uğur Dündar'ın adaylık için fikri ortaya ilk Soner Yalçın attı. İzmir'de bir toplantıda, "Benim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayım Uğur Dündar" sözlerine; Uğur Dündar "ben gazeteciyim ve hep öyle kalmak istiyorum" dedi.
 
Yılmaz Özdil de istedi

Gazeteci yazar Yılmaz Özdil ise, Sözcü gazetesine verdiği röportajda, 2014 yerel seçimleriyle ilgili iddialı bir çıkış yaparak Uğur Dündar'ın İstanbul'a adaylığını koyması halinde kazacağını söyledi.
 
İsmim partinin önüne geçecek

Özdil, "Şuanda mevcut adaylar üzerinden konuşmak istemiyorum. Samimi duygumu sorucak olursan Uğur Dündar aday olsa İstanbul'u kesin kazanır. Çıkarılacak adayın ismi, kişiliği, karakteri partinin önüne geçecek. Bu seçim böyle bir seçim olacak" dedi.
 
Ben gazeteciyim öyle kalacağım

Dedikoduların yeniden alevlenmesi üzerine adaylık için ismi gündemden düşmeyen Uğur Dündar akşam saatlerin yaptığı açıklama ile son noktayı koydu ve aday olmayacağını söyledi. Dündar, "Ben İstanbul için aday olmayı düşünüyorum. Ben gazeteciyim ve hep gazeteci olarak kalacağım kimliği koruyacağım." dedi.

FLAŞ FLAŞ FLAŞ
 // MALİKİ
Evet flaş flaş flaş. Dündar İstanbul adaylığından korktu. Flaaaaş HABER. Dündar adaylık için aday gösterilmesine karşın gazateci olduğunu söyleyip arkayı dolaştı. Flaş haber şimdi bizim kanalımızda. Uğur dünday İstanbul a aday mı olacak. Tüm cevaplar bizim kanalda flaş haberde. Reklamlardan sonra.
Değerli halkımız ve onun değersiz gazatecisi Dündar aday mı olacan ne olacan kim ipler anlamadım
hem aday olda al boyunun ölçüsünüde flaş haber yapalım. sende biliyon rezil olacağını uyanık seni......
18 Ekim 2013 Cuma 17:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler