YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Dündar Abdüllatif Şener için nabız yokladı!
Halk TV'de yayınlanan bir programda Uğur Dündar, stüdyodaki seyirciye Şener, CHP'den aday olsun mu? diyerek nabız yoklaması yaptı. Seyirciden Dündar'a destek gelince Dündar, "Bende sizin gibi düşünüyorum" dedi.
Uğur Dündar Abdüllatif Şener için nabız yokladı!
07 Mart 2015 / 02:00 Güncelleme: 07 Mart 2015 / 05:47

Uğur Dündar, Şener'e Vatan Partisi'yle birlikte Esad'ı ziyaret etmesi üzerine buradan adaylık düşüncesi olup olmadığını sordu. Abdüllatif Şener "AK Parti'den ayrıldığım günden bu yana hiçbir partiye üye olmadım, hiçbir partinin kimliğine bürünmedim" diye cevap verdi.

Seyirciye "Şener CHP'den aday olsun mu?" sorusu

Abdüllatif Şener'in cevabının ardından Uğur Dündar, seyirciye dönerek kamuoyu yoklaması yaptı ve "Abdüllatif Şener CHP'den aday gösterilirse destekler misiniz?" diye sordu.

Seyirciden alkışlı cevap

Seyirciler alkış ve ıslıklarla cevap verince diğer konuk CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Yalova mı? Bilelim yani.." diyerek esprili bir şekilde araya girdi.

"Bende sizin gibi düşünüyorum"

Seyircinin alkışını yorumlayan Uğur Dündar ise şunları söyledi:

"Demokrasi eşittir milli irade. Milli irade burada. Milli irade teveccüh gösteriyor. Benim kişisel görüşüm de sizlerle aynı"

 

..........
 // yaşar
cumhurbaşkanı yapamadık bari vekil yapalım olmazsa istanbulun seçilemeyecek bir ilçesinden belediye başkanı adayı yapalım...
07 Mart 2015 Cumartesi 21:09
04:48
 // Karadağ li hüseyin.
Tencere kapak misali. Bence tam yakışır....
07 Mart 2015 04:48
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler