YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TÜSİAD'dan muhalefete ziyaret
TÜSİAD'dan muhalefete ziyaret
15 Haziran 2015 12:55
TÜSİAD Yönetim Kurulu, 16-17 Haziran tarihlerinde Ankara'da siyasi parti liderlerini ziyaret edecek.

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes başkanlığındaki TÜSİAD Yönetim Kurulu, 16-17 Haziran tarihlerinde Ankara'da siyasi parti liderlerini ziyaret edecek.

TÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre, TÜSİAD heyeti, liderlere yapacağı ziyaretlerde seçimler sonucu temsil yeteneği yüksek bir parlamentonun oluşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirecek. Heyet, bu durumun başta ekonomi olmak üzere her alanda Türkiye'nin önünü açacak bir hükümetin kurulması için bir fırsat olarak görülmesini vurgulayacak.

Ankara ziyareti kapsamında 16 Haziran tarihinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya gelinecek. TÜSİAD heyeti 17 Haziran'da ise Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile bir görüşme gerçekleştirecek.

HDP Eş Genel Başkanlarının seçim sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında Ankara dışında olmaları nedeniyle HDP ziyaretinin ileri bir tarihte gerçekleştirilmesi planlanıyor.

 

AA

gerçek niyetleri...!!!
 // Muhafız
Acaba bu Canan Başaran Symes;TSIAD'ın gerçek başkanı mı yoksa kuklasımı?TSIAD'ın arkasında Rahmi Koç ve Islak Alaton varken bunlara ne düşer acaba?bunların gerçek niyeti CHP,HDP,MHP koalisyon hükümeti kurdurup Türkiye'yi eski rant ekonomisine döndürmektir.Türkiye'de devamlı kaos ortamı yaratarak kendileri ülkede rant bölgeleri oluşturarak,kendi aralarında Türkiye'yi paylaşmaktır.Buna engel olacak olanda AKP olduğu için AKP'yi pasifize etmek isteyeceklerdir,onun için bu millet oyuna gelmeme...
15 Haziran 2015 Pazartesi 14:05
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler