YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Türkiye'yi yeniden güçlü bir ülke yapacağız'
'Türkiye'yi yeniden güçlü bir ülke yapacağız'
05 Kasım 2015 16:16
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Türkiye'yi yeniden güçlü bir ülke yapacağız. Çocuklarımıza ve torunlarımıza bugünden çok daha güzel bir Türkiye bırakacağız" dedi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Türkiye'yi yeniden güçlü bir ülke yapacağız. Çocuklarımıza ve torunlarımıza bugünden çok daha güzel bir Türkiye bırakacağız" dedi.

AK Parti Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak, Metin Gündoğdu ve Ergün Taşçı ile Ordu Adliyesi'ne gelerek mazbatasını alan Kurtulmuş, adliye bahçesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Türkiye'nin 1 Kasım'da önemli ve tarihi bir dönemeçten geçtiğini belirterek, "Türkiye'yi yeniden güçlü bir ülke yapacağız. Çocuklarımıza ve torunlarımıza bugünden çok daha güzel bir Türkiye bırakacağız" dedi.

1 Kasım seçimlerinde milletin yerini ve tarafını belli ettiğine dikkati çeken Kurtulmuş, "Yeniden büyük ve güçlü bir Türkiye'den yana olduğunu göstermiştir. Biz de milletimizin bu büyük teveccühüne layık olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Kurtulmuş, "Seçim hükümeti başarıyla görevini tamamlamıştır. İnşallah Türkiye tek başına güçlü bir hükümeti en kısa zamanda, muhtemelen 15-20 gün içinde kuracaktır" ifadesini kullandı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler