YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye'den İsrail'e 'şiddetli' kınama
Türkiye'den İsrail'e 'şiddetli' kınama
16 Mart 2016 22:30
Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Batı Şeria'da Eriha şehri yakınlarında bulunan 2 bin 340 dönüm araziye el koyma kararını kınadı.

Dışişleri Bakanlığından, İsrail'in işgal altında tuttuğu Batı Şeria’da Eriha şehri yakınlarındaki araziye el koyma kararının şiddetle kınandığı bildirildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, İsrail'in 1967'den bu yana işgal altında tuttuğu Batı Şeria’nın Eriha şehri yakınlarındaki 2 bin 340 dönüm araziye el koyma kararının şiddetle kınandığı, İsrail'in yasa dışı yerleşim sahalarını genişletme yönünde aldığı kararların geçerliliğinin bulunmadığı belirtildi.

Açıklamada, "İsrail’in, bölgede kalıcı barış sağlanabilmesinin yegane yolu olan iki devletli çözüm zeminini tahrip eden bu tür hareketlere son vermesi gerekmektedir" ifadesi kullanıldı.


AA

Bu gidişle kendi sonunu getirecektir...!!!
 // Muhafız
Bu terör devleti yaptığı bu akılalmaz işlerle kendi sonunu yavaş yavaş hazırladığının farkında bile değil herhalde...!!!Acaba 22000 km'lik ülkelerinde Hebron'da,TelAviv'de 10 Kilotonluk Plütonyum-239 nükleer silahı patlarsa ülkelerinin ne hale gelebileceğinin farkındalar mı acaba???!!!artık bu akılalmaz işlerine son verseler iyi olur,artık sabır taşı birilerinin çatlamak üzere,olabilecek olayların mümessili vede sonucu kendilerine aittir,artık müslümanlara eziyet etmeyi bırakmaları yararların...
17 Mart 2016 Perşembe 00:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler