YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Türkiye terör ithal eden bir ülke haline geldi"
"Türkiye terör ithal eden bir ülke haline geldi"
21 Eylül 2013 15:46
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin terör ithal eder hale geldiğini ileri sürdü.

Kılıçdaroğlu, Hatay ziyareti kapsamında Reyhanlı Cilvegözü sınır kapısında incelemelerde bulundu.

Kılıçdaroğlu, sınır kapısı önünde yaptığı açıklamada, Türkiye'nin terör ithal eden bir ülke konumuna geldiğini söyledi. Türkiye'nin iyi yönetilmediğini savunan Kılıçdaroğlu, "Türkiye iyi yönetilmiyor, bunu sıradan yurttaş da artık çok iyi görüyor.

Reyhanlı ve Cilvegözü'ndeki bombalı saldırılar, İstanbul ve Ankara'daki olaylar, pilotlarımızın kaçırılması gibi olaylara bakacak olursak hükümetin dış politika konusunda artık daha tutarlı bir politikası izlemesi gerekiyor.

Yoksa çok daha ağır bedel ödemek zorunda kalabiliriz. Cilvegözü sınır kapısına gelen herkes burada yazılı 'Yurtta Sulh Cihanda Sulh' yazısını görüyor. Bu söz sınır kapımızda yazılı fakat hükümetin kafasında yazılı değil." diye konuştu.

Kılıçdaroğlu, Ankara'da Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan roketatarlı saldırı ile ilgili olarak da şöyle konuştu: "Bu ülke terörden çok çekti. Terörün bir insanlık suçu olduğunu hep beraber kabul etmeli. Saldırının ayrıntılarını bilmiyorum ama yaralı varsa geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."

 

CİHAN

Sayenizde
 // Ali Fuat Atay
Evet Kılıçtaroğlu senin sayende bu ülke dışarıdan terörist ithal etmeğe başladı dikkat eddilirse göbek bağınız gün gibi aşikar aynı araç içerisinde bombacıların chp li dhkp - c li ve Suriyeli çıkmaları çok manidar bunları bu halk ta hükümette hep bir köşeye yazıyor unutmayacak vede unutturmayacağız bu kalleşliklerinizi ......
23 Eylül 2013 Pazartesi 11:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler