YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Türkiye tek yürek, tek bilek, tek sestir"
"Türkiye tek yürek, tek bilek, tek sestir"
20 Mart 2016 15:54
MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan, İstanbul'daki terör saldırısınında yaralananları ziyaretinde "Türkiye, her zamankinden daha fazla tek yürek, tek bilek, tek sestir." dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Beyoğlu'ndaki terör saldırısında yaralananları Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti.

Adan, MHP İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ile gerçekleştirdiği ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, yoğun bakımda bulunan 2,5 yaşındaki Asya Başaran'ın durumunun ağır olduğunu, hastanedeki diğer yaralıların durumlarında bir iyileşme görüldüğünü söyledi.

Ankara'daki terör saldırısına değinen Adan, şöyle konuştu:

"Daha Ankara'nın yasını tutarken Taksim'de bir bomba olayıyla karşı karşıya geldik. Türk milletinin birliğine, beraberliğine karşı olan düşmanların oluşturdukları bir ortamla karşı karşıyayız. 

Türkiye, her zamankinden daha fazla tek yürek, tek bilek, tek sestir. Türk milletinin birliğine alçakça bombalar patlatarak, doğu ve güneydoğuda modern silahlarla askerlerimizin şehit edildiği şu günlerde bilinmelidir ki bu kahpece eylemleri yapanlar, kahpeliklerinde ve döktükleri kanda boğulacaktır."


AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler