YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye karanlığa sürükleniyor
İnce, ''Türkiye bir karanlığa doğru sürükleniyor. Bu ülkeyi umudun ve özgürlüğün ülkesi, herkesin Türkiye'si yapmak için beraber olmaya ihtiyacımız var''
Türkiye karanlığa sürükleniyor
28 Nisan 2012 / 14:47 Güncelleme: 28 Nisan 2012 / 14:57

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Türkiye'nin karanlığa doğru sürüklendiğini öne sürerek, ''Bu ülkeyi umudun ve özgürlüğün ülkesi, herkesin Türkiye'si yapmak için beraber olmaya ihtiyacımız var'' dedi.

İnce, partisinin Hüdaverdi Aydın İlköğretim Okulu'nda yapılan Çınarcık İlçe Kongresi'nde, ülkede herkesin tedirgin olduğunu iddia etti.

Türkiye'nin karanlık günler yaşadığını öne süren İnce, Türkiye'nin dış politikada da sorunlar yaşadığını savundu.

''Sıfır sorun diye başladık, sıfır komşuya geldik'' diyen İnce, ''Kıbrıs'ta sorunumuz var. Irak'ta sorun var. Suriye'de Beşşar Esad dostumuzdu, şimdi düşmanımız oldu. İran'da sorun var. Türkiye bir karanlığa doğru sürükleniyor. Biz bu ülkeyi umudun ve özgürlüğün ülkesi, herkesin Türkiye'si yapmak için beraber olmaya ihtiyacımız var'' diye konuştu.

İnce, kongrede aday olan her iki adaya da başarılar dileyerek salondan ayrıldı. (AA)

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce
 // altuner
dünya gelişmek için çaba gösteriyor CHP ise hala değişmemek için direniyor bu zihniyet sayesinde de AK parti her geçen zamanda oyu nu artırıyor artık kendiniz olmaktan çıkın ülkemizin kalkınmasında katkınız olsun vesayet ten kurtulun projeler üretin bu millet sizi o zaman takdir edecektir hiç şüpheniz olmasın bırakın artık rejim tehlike de tellallığını...
28 Nisan 2012 16:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler