YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye İsrail ve Rusya'dan sonra o ülke için de düğmeye basıyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, bayramdan sonra Mısır'a heyet gönderileceğini açıkladı.
Türkiye İsrail ve Rusya'dan sonra o ülke için de düğmeye basıyor
06 Temmuz 2016 / 17:57 Güncelleme: 06 Temmuz 2016 / 18:07

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, "Mısır'la da inşallah yumuşama sağlanacak. Dolayısıyla bu bölgedeki yumuşamayla inşallah Suriye'de artık akan kanı durdurmamız gerekiyor." dedi.

"BAYRAMDAN SONRA HEYET GÖNDERECEĞİZ"

Başbakan Yıldırım'ın hem ekonomi hem de dış politika konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'la istişareler sonucu çok büyük mesafe katettiğini dile getiren Dişli, Rusya ve İsrail'le yeni açılımın yapıldığını, bayramdan sonra Mısır'a da heyet gönderileceğini aktardı. 

Dişli, şunları söyledi:

MISIR'LA DA YUMUŞAMA SAĞLANACAK

"Mısır'la da inşallah yumuşama sağlanacak. Dolayısıyla bu bölgedeki yumuşamayla inşallah Suriye'de artık akan kanı durdurmamız gerekiyor. 460 bin kişi hayatını kaybetti, 4,8 milyon Suriyeli ülkesini terk etti. Suriye, fiziki olarak zaten bina ve insan stoku olsun, alt üst oldu. Batılılar, Suriye'den doktorları, mühendisleri, işlerine yarayacak olanları aldılar. Yine Türkiye'ye ihtiyaçları oldu, biz dedik ki, '3 milyon misafirimizi, sizden yardım bekleyeceğiz diye almadık. Ecdadımızın yaptığı gibi zorda olan herkese kapılarımızı açtık.' Açık kapı politikamızı da devam ettireceğiz."

Durusunuz Zedeleniyor
 // Onurlu Durus
Bari onlar heyet gönderse... Tükürdügünüzü yalamis gibi oluyorsunuz... Ve Milletin gözünden düsmeyi basariyorsunuz.. Millet size dik Zalimin karsisinda dik durdunuz diye oy verdi......
06 Temmuz 2016 Çarşamba 20:22
1
 // 1
bayramda 100 kişiye sorduk onlarda yüz kişiye soracak ancak yüzde 98i Suriyeliler gitsin diyor......
06 Temmuz 2016 18:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler