YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye ile ABD Başika konusunda anlaştı
Davutoğlu-Biden görüşmesinin ardından Başbakanlık'tan yapılan açıklamada, Başika'da koordineli hareket etmek konusunda mutabık kalındığı belirtildi.
Türkiye ile ABD Başika konusunda anlaştı
23 Ocak 2016 / 16:53 Güncelleme: 23 Ocak 2016 / 16:54

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden arasındaki görüşmede, Başika kampı ve Irak'ta DAEŞ'le mücadele konusunda koordinasyonun güçlendirilmesi ve yeni inisiyatiflerle yola devam edilmesi konusunda mutabakatın oluştuğu bildirildi.

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Davutoğlu-Biden görüşmesinde Başika kampı ve DAEŞ'le mücadele konuları ele alındı. Görüşmede Başika kampı ve Irak'ta DAEŞ'le mücadele konusunda koordinasyonun güçlendirilmesi ve yeni inisiyatiflerle yola devam edilmesi konusunda mutabakat oluştu. 

 

AA

 // Rasim DUMAN
ABD'nin, bu "koordinasyon" ve "bilgi paylasimi" hususlarinda bu derece israrli olmasi, TURKİYE'nin son operasyonlarinda, teror orgutlerinin icinde bulunan kendi adamlarinin da can verdigini ve aslinda teror orgutlerini bu operasyonlardan korumak istediklerini gosteriyor. Mamaafih, bu gurusmelerde Hukumetimiz neye karar vermis ise, bize dusen, Hukumetimize destegimizi devam ettirmek, ileri-geri tenkidlerde bulunmamaktir....
23 Ocak 2016 20:40
KEŞKE MÜSTAKİL HAREKET ETSEYDİK..!
 // Bayram TUNA
abd bizim dostumuz değil sırf rusyaya karşı kendi menfaati için bizimle dayanışma yapıyor gibi gözüküyor oysaki kendi menfaatleri için Türkiyeyi yanında tutarak rusyaya karşı kalkan olarak kullanmak istiyor.Bizde abd ve NATO yu rusyaya karşı aba altından sopa gibi gösteriyoruz oysaki müstakil hareket etsekte ne yapacağımızdan emin olmasalar daha iyi olur..! ...
23 Ocak 2016 Cumartesi 19:00
Yalan
 // Murtaza
Abd, ye kesinlikle güvenilmez, yarı yolda bırakır. Geçmişte yaşananlar gelecekte yaşanacakların, kanıtıdır....
23 Ocak 2016 17:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler