YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuncay Özkan yine sokaklara iniyor!
Cumhuriyet Mitinglerini organize etmesiyle bilinen CHP'li Tuncay Özkan, 'Biz Kaç Kişiyiz' platformunu yeniden canlandırmaya hazırlanıyor. Özkan'ın yakın çevresine "Gezi eylemlerini canlı izleyemedik. Bir de biz deneyelim" dediği iddia ediliyor.
Tuncay Özkan yine sokaklara iniyor!
30 Eylül 2014 / 08:24 Güncelleme: 30 Eylül 2014 / 08:32

12 Eylül 2007 tarihinde, CHP'li Tuncay Özkan tarafından AK Parti'ye karşı oluşturulan "Biz Kaç Kişiyiz" platformu yeniden harekete geçiyor. Özkan İzmir'de düzenlediği Cumhuriyet Mitingleri ile de adını duyurmuştu.

Daha sonra Tuncay Özkan'ın Ergenekon Davası kapsamında cezaevine girmesi üzerine pasif konuma geçen platform Hür Haber'in edindiği bilgiye göre yeniden harekete geçecek.

"Gezi'yi göremedik bir de biz deneyelim"

'Bayramdan sonra yeniden sokaklardayız' diyen Tuncay Özkan, "Biz Kaç Kişiyiz" platformunu yeniden canlandırmaya hazırlanıyor.

Platform üyeleri arasından seçeceği isimlerle yeniden örgütlenmeyi düşünen Özkan'ın yakın çevresine "Gezi'yi canlı göremedik. Bir de biz deneyelim" dediği belirtiliyor.

CHP iktidarı için halka sözleşme imzalatacak!

Özkan'ın bunun yanısıra "Biz Kaç Kişiyiz" platformu ile Türkiye'nin her yerinde sokak sokak dolaşacak ve insanlara küçük sözleşmeler imzalatacak. İmzalatılan sözleşmeler bir araya getirilerek CHP için bir iktidar sözleşmesi ortaya çıkarılacak.

 

HÜRHABER

sende dene
 // fırat
sonu hüsranla bitecektir. halkın iradesinin karşısında kimse duramaz....
30 Eylül 2014 Salı 13:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler