YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuncay Özkan Cumhuriyet mitingleri için özür diledi
CHP'li vekil Tuncay Özkan, Meclis kürsüsünde "Cumhuriyet mitingleri sırasında, o insanları kızdırdığımı, korkuttuğumu o mektuplardan öğrendim, hepsinden özür dilerim" dedi.
Tuncay Özkan Cumhuriyet mitingleri için özür diledi
28 Şubat 2016 / 15:55 Güncelleme: 29 Şubat 2016 / 09:17

TBMM Genel Kurulu'nda görüşülen bütçe görüşmelerinde CHP Grubu adına söz alan İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Silivri Cezaevi'nde yatarken başından geçen bir anısını paylaştı.

"KARANLIK GÜNLERİMİN DOSTLARINDAN BİRİ DE ERBAKAN'DI"

Rahmetli Necmettin Erbakan ile yaşadığı bir hatırasını da Meclis kürsüsünde paylaşan Özkan şöyle konuştu:

"Karanlık günlerimin dostlarından biri Sayın Necmettin Erbakan'dır. Cezaevine düştüğüm an bana avukatını yollamıştır, ‘Ben Tuncay Bey için ne yapabilirim?' diye sormuştur. Kendisine çok teşekkür ettim. Binlerce mektup aldım partisinin kadın ve gençlik kollarından.

"CUMHURİYET MİTİNGLERİ İÇİN ÖZÜR DİLERİM"

Cumhuriyet mitingleri sırasında, o insanları kızdırdığımı, korkuttuğumu o mektuplardan öğrendim, hepsinden özür dilerim diye karşılık yazdım. Bugün, burada yaptığımız şeyler de pek çok insanı kızdırıyor ve korkutuyor. Gelin, birbirimizle konuşabilme mesafemizi kaybetmeyelim.”

 // Hüseyin
Hadi be ordan hadiii... O meydanlara çıkıp ülkenin başbakanına dolayısıyla onu seçenlere olmadık hakaretler yapan sen değilmisin . Fırsatın olsa aynısını hatta daha fazlasını yaparsın....
29 Şubat 2016 11:06
boş
 // ahmet
vıdı vıdıdan başka birşey değil. ucuz reklam....
29 Şubat 2016 00:48
 // ömet
Ne korkması, senden korkan kim, sen mitinglere devam et kaç kişi bulabileceksin eminin bulsan gene yaparsın...
28 Şubat 2016 23:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler