YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuğrul Türkeş'ten Bahçeli'ye 10 sayfalık mektup
Tuğrul Türkeş'ten Bahçeli'ye 10 sayfalık mektup
30 Ekim 2015 19:59
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 57. hükümet döneminde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Abdullah Öcalan'ın idamına ilişkin 10 sayfalık mektup yazdığını açıkladı.

Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili adayı Tuğrul Türkeş, NTV canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

MHP'den ihraç edilen Tuğrul Türkeş satırarasında eski defterleri de açtı.

''BAHÇELİ'YE 10 SAYFALIK MEKTUP YAZMIŞTIM''

Tuğrul Türkeş, 57. hükümet döneminde Öcalan'ın idamının ertelenmemesi yönünde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye 10 sayfalık bir mektup yazdığını açıkladı.

Türkeş, ''Kendilerinin bu işin içinde olmamaları gerektiğini söyledim. Bir kopyası kendindedir bir kopyası bendedir" şeklinde konuştu.

''SAYIN BAHÇELİ'NİN GÖNLÜNDE BELKİ DE...''

Başbakan Yardımcısı Türkeş, Bahçeli için bir de iddiada bulundu:

''Bahçeli Refah ve Doğru Yol ile koalisyon yapmak istememişti. Bu seferki önerilerine de baktığınızda yani ben girmem amadan sonra hep CHP'yi ve HDP'yi öne çıkartan formülleri önerdi. Demek ki belki de kendi gönlünde bir merkez solun içinde bulunduğu bir iktidar arzusu da yatıyor olabilir.''

TÜRKEŞ NASIL AK PARTİ'Lİ OLDU İLK KEZ ANLATTI

Tuğrul Türkeş, MHP'den ihracı sonrası AK Parti'den milletvekili adayı olmasına ilişkin detayları ise ilk kez açıkladı.

 // Şule Bayraktar
Sayın Türkeş'i yazdıklarından söylediklerinden dolayı tebrik ederim bazı insanlar istediğimi tehdit ederim atarım değiştiririm görüşündekiler bence psikolojik tedavi olmalı biraz sosyalleşmeli yumuşamalı rahatlamalılar ayrıca bir partinin liderinin oğlu böyle kolay gözden çıkarılamaz bu partiye gönül verenleri üzer ayrıca MHP nin Ak partiyle Koalisyon kurmaması halkımızı şok etmiştir HDP ye bakanlık verilme sürecine girilmesi ayrıca halkımızı üzmüştür halkımızın düşüncelerine değer verilmelidir...
03 Kasım 2015 01:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler