YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Toplantıda ilginç olay: Siber saldırı mı?
Başbakan Binali Yıldırım'ın medya temsilcilerine Çankaya Köşkü'nde verdiği kahvaltılı toplantıda ilginç bir olay yaşandı.
Toplantıda ilginç olay: Siber saldırı mı?
13 Ağustos 2016 / 16:51 Güncelleme: 13 Ağustos 2016 / 16:59

Toplantının başında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in cep telefonu çalmaya başlayınca, Başbakan Yıldırım'a yönelerek, "Başbakanım beni arıyorsunuz" dedi. Yıldırım ise, "Hayır ben aramadım seni, nerede benim telefonum, belki korumalar yanlışlıkla aramıştır" diyerek cep telefonunu istedi.

Başbakan Yıldırım'ın cep telefonu getirilip kendisine verildiğinde telefonunun kayıtlarında Şimşek'i aramadığı görüldü.

Şaşırtan bu olay üzerine medya temsilcilerinin "Siber saldırıya mı maruz kaldınız" esprisi Başbakan Yıldırım ve toplantıya katılanları kahkahalara boğdu.

 

DHA

 // Ömer
hurşit feto denilen çakal sürüsünün ve başındaki münafığında tam istediği şeyi bilerek veya bilmeden yayıyorsunuz..dikkat ederseniz veren ve keleş'in söylemleri fetö ile mücadelede iktidar mensupları arasında ve halkın iktidara karşı güvensizlik aşılama ile birlikte satır aralarında korku yaymaktalar.bilişim konusunda siber saldırıda bahsettiği kadar ileride iseler tek amaçları sn. Erdoğan olduğu halde neden bir şekilde uçak düşümeyip ahmakça -haince bir ihaneti göze aldılar.Açık veriyosunuz....
13 Ağustos 2016 21:21
 // Vah vah vah memleketime
Ağlanacak halimize gülüyoruz be!...
13 Ağustos 2016 18:37
 // TC milleti hisleri
aynen hiç komik değil bana kalsa telefonu açacaktı sonra yer tespiti yapacak kim yaptıysa ortaya çıkacaktı... beyler devlet yönetiyorsunuz devlet istihbarat şakaya gelmeyecek kadar hayati bir öneme sahiptir....
13 Ağustos 2016 18:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler