YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terör zanlısı PKK tarafından öldürüldü, anmak HDP'ye kaldı
Diyarbakır'da polise yapılan hain saldırıda ölen terör zanlısı Tufan Tunç için Diyarbakır Büyükşehir Belediye meclisi tarafından anma töreni düzenlendi. Eş Başkan Gültan Kışanak, törende konuşma yaptı.
Terör zanlısı PKK tarafından öldürüldü, anmak HDP'ye kaldı
11 Mayıs 2016 / 20:59 Güncelleme: 12 Mayıs 2016 / 07:16

Diyarbakır'ın Bağlar ile Yenişehir ilçeleri arasındaki Batıkent mevkiinde, polis midibüsüne bomba yüklü araçla yapılan terör saldırısında ölen 'terör suçundan' gözaltına alınan Tufan Tunç için Diyarbakır Büyükşehir Belediye Meclisi anma töreni düzenledi.

PKK öldürdü HDP andı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, her ölümün acı ve zor olduğunu, bunu kabul etmenin de kolay olmadığını belirterek, “Kendisini buradan minnetle, saygıyla yad ediyorum, rahmet diliyorum. Ailesine, dostlarına, halkımıza başsağlığı dileklerimi iletiyorum. 

Meclisimizin en fedakar üyesiydi. Her zaman kentimizde yaşanan sorunların çözülmesi, daha iyi çalışmalar yapılabilmesi için büyük bir fedakarlıkla çalıştı. 

Biz onu sonsuzluğa uğurladık ama yol arkadaşları olarak mücadelesini başarıya ulaştırıncaya kadar bu yol arkadaşlığımızın devam edeceğini buradan söylüyoruz” dedi.

2_3167_1.jpg1_1469_2.jpg

DEVLET NERDE DEVLEEEETTTTTTTTTTTT
 // KASTAMONULU
BU HAİNLERE HESAP SORACAK YOKMU....
11 Mayıs 2016 Çarşamba 21:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler