YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Telefonlarına ulaşılamayan Demirtaş CNN'e bağlandı
HDP'nin Diyarbakır mitinginde meydana gelen patlama sonrasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun telefonlarına ulaşamadığı HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş CNN Türk'e bağlandı.
Telefonlarına ulaşılamayan Demirtaş CNN'e bağlandı
06 Haziran 2015 / 09:30 Güncelleme: 06 Haziran 2015 / 10:37

CNN Türk’te canlı yayına bağlanan Demirtaş, “Konuşma yapmak için hazırlık yaptığım sırada sahneye yakın bir yerde patlama meydana geldi. Trafo patlaması mı, bombalı bir saldırı mı bunu daha bilmiyoruz. Ama etkili bir patlamaydı. Ağır yaralılar var. Ayakları kopanlar oldu. Umut ediyorum ki, gerçek bir araştırmayla ortaya çıkar. İnceleme yapıldıktan sonra belki açıklama yaparlar” dedi.

Demirtaş: “Hep şunun altını çiziyoruz: Türkiye’de barışa ihtiyacımız var. Bu patlama neden meydana gelirse gelsin tüm halkımızı sükunete davet ediyorum. Provokasyona mahal vermesinler. Eminim Türkiye’nin her yerinden barışseverlerin duaları bizimledir. Türkiye emin olsun, HDP bu tuzaklara düşmeyecek" ifadelerini kullandı.

 

silo
 // hasan
kime bağlanacak tabiki kendini maşa gibi kullanan mahlukların kanalına sen kürt olamassın olsan olsan maşasın onun bunun maşası barajı aşamayacaksın silo yırtınsanda bence sen terk et bu torakları patronlarının yanına yada dağdaki kardeşinin yanına yetmedimi kulağın çekiliyo yine aynı sın.......
06 Haziran 2015 Cumartesi 14:14
Sahtekâr bebek yüzlü katil...!!!
 // Abdullah
Sahtekâr bebek yüzlü katil...!!!...
06 Haziran 2015 Cumartesi 11:04
pkk lı selo
 // ümit
Rezil herif...
06 Haziran 2015 10:58
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler