YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tayyar ve Baransu kavgası Twitter'ı salladı!
AK Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar ile Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu Twitter’da birbirine girdi.
Tayyar ve Baransu kavgası Twitter'ı salladı!
13 Ağustos 2013 / 10:50 Güncelleme: 13 Ağustos 2013 / 15:50

AK Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar, daha önce Taraf’ta çıkan ’’Stratfor Başbakan’a ömür biçti’’ haberinden sonra Aydınlık gazetesinin de filmi sarıp “iki ay ömrü var” dediğini belirterek bu gazeteler için "Şerefsizlikte yarışıyorlar!" dedi. Tayyar’ın bu sözlerine Taraf’ın muhabiri ve yazarı Baransu cevap verince ortalık karıştı.

"Boyunu aşar!"

Baransu, o haberin kaynaklı olduğunu öne sürüp, “Yalanı yayan sizin danışmanınız. Dünyanın her yerinde bu haberdir. İletişim fakültesinde gazetecilere bu öğretilir’’ deyince Şamil Tayyar’ın cevabı sert oldu.

Şamil Tayyar bunun üzerine Baransu’ya “Bana gazetecilik öğretme, o faslı geçelim, boyunu aşar!” cevabını verdi. Ardından Şamil Tayyar Mehmet Baransu’ya şunları söyledi:

“İster danışman olsun ister gazeteci, insan hayatına dayalı böylesine hassas konuda yalana bel bağlamak insanlık dışıdır! Bir insana ömür biçen hiç bir yalan asla gazetecilik değildir! Rabbim sana bu konuda empati yapma talihsizliği yaşatmasın.”

CEVAP
 // YAŞAR YELEKİN
sayın vekilim öncelikle geçmiş bayramınızı kutlar dah nice bayramlara erişmenizi yüce rahbimden niyaz ederim. böyle metnessiz yazılar yazan böyle süratsızlarla sizingibi değerli bir vekilimin ağzını yorması bile beni rahatsız ediyor. bırakın seviyesizler seviyelilerin semtine bile uğramasın. adamda sıfat yok baksanıza....
15 Ağustos 2013 Perşembe 09:54
11:30
 // Oktay D Gezer
Sn Şamil Tayyar'in yazısının son paragrafına katılıyor ve
ve yürekten AMİN diyorum!...
13 Ağustos 2013 11:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler