YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarık Toros'tan Erdoğan'a küstah tehdit!
Bugün TV Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, Menderes’e yapılan darbenin yıldönümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı idam ile tehdit etti.
Tarık Toros'tan Erdoğan'a küstah tehdit!
28 Mayıs 2015 / 16:32 Güncelleme: 28 Mayıs 2015 / 16:33

Romanya Devlet Başkanı sarayının önünde poz veren Tarık Toros Facebook hesabından yaptığı paylaşımda Erdoğan’ın sözleri ile Çavuşesku arasında anlamsız bağlantılar kurarak idam imasında bulundu.

CUMHURBAŞKANI'NIN SÖZLERİ ÜZERİNDEN İDAM İMASI!

Paralel medyanın yöneticisi ve yazarı Tarık Toros, Menderes'e yapılan darbenin yıldönümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı idam ile tehdit etti.

Romanya Devlet Başkanı sarayının önünde poz veren Tarık Toros Facebook hesabından yaptığı paylaşımda "Kendim için yapmıyorum, benden sonrakilere kalacak" demiş. Rumence "Halkın evi" koymuş, o derece. Hakikaten öyle olmuş. Bitirmek üzereyken idam edilmiş. " "Devrilirken yanında kimse yokmuş. Çenem düştü" diyerek Erdoğan'a idam tehdidinde bulundu.

27 MAYIS'IN YILDÖNÜMÜNDE SİNSİ İDAM BENZETMESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Kendim için yapmıyorum, benden sonrakiler kalacak" ve "Halkın evi" şeklindeki açıklamaları üzerinden Çavuşesku'nun idamı arasında bir bağlantı kurmaya çalışan Toros'un 27 Mayıs darbesinin yıldönümünde paylaştığı yoruma sosyal medyadan tepki yağdı.
Sosyal medyadaki bazı kullanıcılar Savcılara suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladılar.

"ÇAVUŞESKU SARAYI BİTİREMEDEN ASILDI(!)"

İşte Tarık Toros'un Facebook hesabından paylaştığı çirkin ifadeler:

"Çavuşesku'nun hiç oturamadığı saray burası…Bükreş'te. Dünyanın en heybetli üçüncü kamu binası. Eleştiriler üzerine "kendim için yaptırmıyorum, benden sonrakiler kalacak" demiş(!) Hakikaten öyle oldu, bitirmek üzereyken idam edildi. Rumence'de "Halkın evi" koymuş adını, o derece(!) Kent kabristanında eşi ile yanyana yatıyor. Üzerinden yol geçmiş, geçen sene kenara taşımışlar. İbretlik. Çenem düştü."

 

SABAH

 // Makiki
Kıymetli Cumhurbaşkanımız bize göre doğru size göre yanlış yolda Ama kefenini bu vatan için giymiş Fetoysa size göre doğru bize göre yanlış yolda kefen giymeyi bırak vatanına bile gelmekten aciz bir Meczup tur...
28 Mayıs 2015 23:28
 // koc
Hani siz müslümandınız ey cemat nasıl olurda arka kapıdan girip hdp ye oy verirsiniz buoylar bebeklere kurşun sıkanlara gitmiyormu uyanın ey cemaatin mensupları bu oyuna gelmeyin:-)...
28 Mayıs 2015 19:18
Son nefese
 // uykucu
Kadar Tayyib Erdogan. Ecelden onceki son secime kadar AK Parti. ...
28 Mayıs 2015 Perşembe 18:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler