YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Talep İsrail'den geldi"
Davutoğlu: Görüşme talebi İsrail'den geldi
"Talep İsrail'den geldi"
01 Temmuz 2010 / 18:04 Güncelleme: 01 Temmuz 2010 / 22:25

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve İsrail Ticaret Bakanı Binyamin Ben-Eliezer gizlice buluştu, gerçi tüm basın haber yaptığına göre pek gizliliğide kalmadı hani. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlunun açıklamasına göre İsrail tarafının talep ettiği buluşmadan, Türkiye karşıtı açıklamalarıyla dikkat çeken İsrail Dışişleri Bakanı Liberman'ın  haberdar edilmemesi, İsrail'de krize neden oldu.

Davutoğlu, TBMM Genel Kurulunda, İsrail Endüstri ve Ticaret Bakanı Benjamin Ben-Eliezer ile Brüksel'de yaptığı görüşmeyle ilgili olarak, ''Ticaret Bakanı olarak değil, İsrail Başbakanı Netenyahu'yu temsilen bizden görüşme talebinde bulundu ve biz bu görüşmeyi gerçekleştirdik, doğru da yaptık. Şartlarımızı yüzlerine doğrudan ve net olarak söylemek için bunu yaptık. Neler söylediğimiz devlet kayıtlarında yazılıdır'' dedi.

tarih hata yapmaz...
 // ibrahim çelikoğlu
Gözümüzün gördüğünemi?..Bizim gördüklerimiz,Yabancı Haberalma güçleri ile kesintisiz işbirliği yapılıyor.Türk'ün menfaatları değil,yabancılara servis yapılıyor..Kendimize sorduğumuz;Acaba İsrail'edemi servis yapılıp,inanç sahibi olanları Filistin'e gönderip ölmesini sağladılar???Bilmiyoruz.Hükümet gözünü açsın,Allah'ın yarattıklarına ziyan vermesin.Zararı geriye döner.Allah;Hem Dünyada,hem Ahirette vermesini en iyi bilendir......
01 Temmuz 2010 18:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler