YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Taksim'deki herkes terörist!"
"Taksim'deki herkes terörist!"
16 Haziran 2013 11:52
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış dün akşam A Haber'de canlı telefon bağlantısında Taksim'deki müdahale sonrası durumu değerlendirdi.

Bağış, "Ben özellikle bu eylemlere bugün destek veren tüm vatandaşlarımızdan rica ediyorum. Lütfen evlerine dönsünler. Şu saatten sonra orada bulunan her kişiyi devlet maalesef terör örgütünün mensubu olarak değerlendirmek zorunda kalacaktır" dedi.

 

İHA

13:02
 // 300 YILLIK OYUN
Haber 24 kanalında çok önemli ve gerçek belgelerle açıklamalarda bulunan Yiğit Bulut u dinleyince tüylerim diken diken oldu. Edindiğim kanaat, Türkiyede, işadamlarından, medya ya, üniversitelerden yargıya, siyasetten sivil toplum örgütlerine kadar ne kadar hain ve ajan olduğunu gördüm. Uyutulmuş hücrelerin bugün uyandırıldığını, herkesin gerçek yüzünü gösterdiğini, gençlerin ve toplumun bazı kesimlerini nasıl hazır kıta olarak kullanıldıklarını öğrendim. Hem de elindeki Mit in ele geçirdiği belgelerle. Aynı oyunları Yeni Şafak da, dile getirmiş. Bugun top yekün bir savaş ilan edilmiş, Türkiye 50 yıl geriye götürülmek istenmektedir. Bu saatten sonra Taksim e ve bu tür olaylara karışanlar, kesinlikle hain ve teröristtir....
16 Haziran 2013 13:02
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler