YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sürpriz lider adayı bakın kim!
Rahşan Ecevit, kendi düşüncelerinin Cevizoğlu ile örtüştüğünü söyledi
Sürpriz lider adayı bakın kim!
23 Kasım 2009 / 13:07 Güncelleme: 23 Kasım 2009 / 13:22

 Rahşan Ecevit'in öncülüğünde kurulan Demokratik Sol Halk Partisi (DSHP) bugün kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı'na vermesi bekleniyor.

Genel Başkanlık koltuğuna ise gazeteci Hulki Cevizoğlu oturacak.. DSP ile yollarını ayıran 86 yaşındaki Ecevit'in yeni parti çalışmaları tamamlandı.

Star Haber'e konuşan Rahşan Ecevit neden Cevizoğlu'nu tercih ettiklerini şöyle açıkladı:

"Kendisine bu teklifi ben götürdüm. 'Benim şahsi düşüncelerim sizinle örtüştüğü için herhalde sizi uygun buldum' dedim. 'Ecevit'in de düşüncelerine uyumlu düşüyor sizin düşünceleriniz' dedim. 'Onun için bu zaten Ecevit'in partisi olarak kurmaya çalışıyoruz bunu' dedim. 'Çünkü Ecevit'in partisi kalmadı' dedim. 'Onu tekrar canlandırmaya çalışıyoruz' dedim."

Star TV

Ecevit hakında AB'de iyi şeyler duymadık.
 // ibrahim çelikoğlu
Cevizkabuğu, kırmızı yaka askılı prfsr'ü göz göre göre kışkırtıp,hayatımıza mal oluyordu.Zor,tesadüfü kurtulduk.Buna eminiz.Ecevit için;Zaman zaman acaba? Duyduklarımız yanlışta günahmı işliyoruz diye düşündüğüm olmuştur.23 yıldır ispatlar bizim içimizi rahatlatıyor.Bize göre"Deli deliyi,imam ölüyü severmiş.Demek oluyorki;Bunlar aynı kalıptan çıkma......
24 Kasım 2009 16:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler