YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sürpriz görevden alma
CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, görevden alındı.
Sürpriz görevden alma
19 Aralık 2011 / 19:05 Güncelleme: 19 Aralık 2011 / 19:08

CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.

Toplantıya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, MYK'da gündemdeki konuların değerlendirildiği belirtildi.

''CHP MYK toplantısında Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız'ın TBMM'de bir kadın gazeteciye yönelik yakışıksız davranışı ve kullandığı üslubun değerlendirildiği'' ifade edilen açıklamada, değerlendirme sonucunda İnaç'ın görevden alındığı kaydedildi.

Açıklamada, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Birgül Ayman Güler'in MYK toplantısında ele alınan konular hakkında yarın bir basın toplantısı düzenleyeceği de belirtildi.

Bu arada CHP Parti Meclisi 22 Aralık Perşembe günü Genel Başkan Kılıçdaroğlu başkanlığında genel merkezde toplanacak.

Kılıçdaroğlu, 23 Aralık Cuma günü ise Menemen'e giderek Asteğmen Kubilay'ın şehit edilişinin 81. yılı nedeniyle düzenlenecek anma törenine katılacak. Kılıçdaroğlu, Menemen Belediyesini ziyaret ederek, vatandaşlarla da bir araya gelecek. AA

Bunlar çıldırmış olmalı2
 // Kemaliye
Kaldı ki herşey açıkça yasada yazdığı halde bu muhalefet her zaman ki cahilce tavrını gösteriyor. Biz de değişmeyen sadece muhalefet maalesef bular her zaman ki gibi at gözlükleriyle olaylara bakmayı, yaramaz bebe gibi ayak diretmeyi muhalefet sayan bir avuç zavallının milletvekili olarak o zavallıların güdümünden dışarı çıkmayı da istemeyen koltuk meraklısı, hevalarına tapan zavallıcık zümresi.
Hepsi acınası durumda saçma sapan iddia sallıyorlar amaç ka...
19 Aralık 2011 21:28
Bunlar çıldırmış olmalı
 // Kemaliye
Adamlar apaçık yasada hüküm yazılı Cumhurbaşkanı halkın seçimiyle gelince deniliyor, ama bunlar tam tersine meclisin seçtiğini Halkın seçtiği gibi görüp 5 yıl diyorlar. Bunlar milleti kandırabileceğini mi zannediyor? Bunlar bizi saf mı sanıyor? Zırvalamasınlar, ortalığı da karıştırmasınlar! Bunların yaptığını serseri bile yapmaz. Yeter artık! Şimdi Abdullah Gül'ü meclis seçti 5 yıl kaldı yarın da halkın seçimine gerek yok Abdullah Gül örneği var ...
19 Aralık 2011 21:25
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler