YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sümeyye Erdoğan "özel" çocukları ziyaret etti
Sümeyye Erdoğan "özel" çocukları ziyaret etti
05 Haziran 2015 16:08
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı ve Kadın, Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı ve Kadın, Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Erdoğan, Döşemealtı ilçesindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Merkezin müdürü Niyazi Arşın, Erdoğan'a çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Erdoğan, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önce de rehabilite ile ilgili birkaç merkezi gezdiğini söyledi.

Antalya'daki merkezin çok kapsamlı olduğuna işaret eden Erdoğan, "Antalya'daki bu merkez kadar kapsamlı, bu kadar işin farklı boyutlarını bir araya getirerek çok yönlü bir şekilde eğilen bir merkez görmemiştim. Gerçekten çok çok başarılı" dedi.

Erdoğan, Antalya Büyükşehir Belediyesi adına Başkan Menderes Türel'in eşi Ebru Türel'i tebrik etti.

Öğrencilerle sohbet etti

Erdoğan, merkezde eğitim gören ve rehabilite edilen öğrencilerle de görüştü. Atölyeleri gezen Erdoğan, öğrencilerin çalışmalarına katıldı. Bir atölyede Ayşe Özkan adlı öğrencinin ağladığını gören Erdoğan, karşısına oturarak elini tuttu ve sohbet etti.

Ayşe Özkan, Sümeyye Erdoğan'a keçeden yaptıkları EXPO 2016 Antalya'nın simgesi şakayık çiçeği, diğer öğrenciler de resim ve çeşitli el işleri hediye etti.

Ziyarette Vali Muammer Türker'in eşi Filiz Türker, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın eşi Zeliha Elvan ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel de bulundu.

 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler